مهاجرت تحصیلی به آلمان

بدون دیدگاه
مهاجرت تحصیلی به آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان : بسیاری از مردم این را نمی دانند، اما آلمان، آموزش های رایگان یا با هزینه های بسیار پایین را ارائه می دهد. این بدان معنی است که بر خلاف مکان هایی مانند U.S. که هزینه های هنگفتی برای تحصیل دارند، دانشگاه های آلمان هزینه های بسیار کمتری دارند یا هیچ هزینه ای ندارند. از این جهت، آلمان محل مناسبی برای مهاجرت به منظور آموزش است.

برای تحصیل در آلمان و  مهاجرت به آن کشور باید ویزا دریافت کنید. در نامه انگیزشی خود می بایست، الزامات و توانایی های مورد نیاز برای روند درخواست برای دریافت چنین ویزا را مشخص کنید.

دانش زبان برای دریافت این ویزا برای اشخاصی که کورس به زبان انگلیسی دریافت کردند داشتن مدرک A1 به علاوه آیلتس 6.5 به بالا و برای کسانی که کورس به زبان آلمانی دریافت کردند داشتن مدرک B1  به بالا ضروری می باشد.

مهاجرت تحصیلی به آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان

اگر ویزای تحصیلی خود را برای آلمان دریافت کرده و مدرک تحصیلی خود را بدست آورید، می توانید در آلمان برای یافتن یک شغل برای مدت محدودی باقی بمانید. در این مدت شما می توانید یک کار پیدا کنید، شما مجاز به اقامت در آلمان هستید. گزارش شده است که بالای 54 درصد از دانش آموزانی که دارای مدرک تحصیلی در آلمان هستند، در کشور ماندند و شغلی پیدا کردند.


لیست دانشگاه های معتبر آلمان در سال 2017  و 2018

مهاجرت تحصیلی به آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان

نوشتهٔ پیشین
ثبت شرکت در ترکیه
نوشتهٔ بعدی
مهاجرت کاری به آلمان(blue card)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: Content is protected !!