مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در سال 2020 -ویزای استارت آپ - موسسه دادآورنسیم مهر

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در سال 2020

بدون دیدگاه
کارآفرینی در کانادا

ویزای استارت آپ: کانادا یکی از کشورهایی است که بعنوان یکی از بهترین مقاصد جهانگردی و مهاجرتی در بین ملل دنیا شهرت پیدا کرده است. کم نیستند دانشجویان و مهاجرانی که کانادا را بعنوان اولین مقصد خود چه برای ادامه تحصیل و یا برای کار و زندگی آرام انتخاب کرده اند. این کشور با بهره مندی از تنوع ملیتها و قومیتها توانسته بعنوان سرزمینی با کمترین میزان نژادپرستی در بین اقوام مختلف دنیا شناخته شود.

کانادا، این کشور سرسبز و زیبا با انواع جاذبه های طبیعی که در دل خود جای داده است، یکی از آرام ترین و مناسب ترین کشورهایی است که توریستها و مهاجران را از اقصا نقاط دنیا جذب خود کرده و همه ساله پذیرای هزاران هزار مردمی است که این سرزمین را بعنوان محلی برای زندگی انتخاب کرده اند.

برای مهاجرت کردن به کانادا راه های مختلفی پیش پای متقاضیان سفر به این کشور قرار دارد. راه هایی تحت عنوان:

*مهاجرت از طریق برنامه ی ورود سریع: برای کارگران ماهر و نیروهای متخصص؛
*مهاجرت از طریق طرح نامزد استانی؛
*ویزای استارت آپ؛
*طرح مهاجرتی حامی خانوادگی؛
*نیروهای متخصص منتخب کِبِک ؛
*مهاجرت مراقبان یا پرستاران؛
*مهاجرت از طریق طرح خود اشتغالی؛
*مهاجرت برای کار در صنایع کشاورزی و غذایی؛
*پناهندگی در کانادا؛

ویزای استارت آپ

ویزای استارت آپ

برنامه ی مهاجرت کارآفرینان به کانادا:

به طور کلی، مهاجرت کارآفرینان به کانادا از جمله طرح های مهاجرتی است که مستلزم آن است که داوطلب یا متقاضی این امر تجارت و یا بیزینس کوچکی را  افتتاح کرده و یا شرکتی را خریداری کند و سپس به طور جدی به مدیریت آن بپردازد .اینها از جمله مواردی است که یک کارآفرین برای اقامت در کانادا باید به مورد اجرا بگذارد. پس از تأمین شرایط از پیش تعیین شده، دارندگان ویزای کارآفرین می توانند مقیم دائم کانادا شده و در نهایت از شهروندی این کشور بهره مند شوند.

کانادا کارآفرینان را به سوی خود میخواند:

ویزای جدید استارت آپ کانادا از آن دسته ویزاهایی است که برای اولین بار از این نوع در جهان روی کار آمده است ؛ ویزایی که کارآفرینان مهاجر را با سازمان های باتجربه ی بخش خصوصی که دارای تخصص در کار با مبتدیان هستند، پیوند می دهد.

کانادا کشوری است که کارآفرینان را میخواهد. برخلاف برنامه های دیگر کشورهای جهان، کانادا برای این دسته از مهاجران، موقعیتی موقت و یا مشروط فراهم نمی آورد. متقاضیان موفقیت در این برنامه ی مهاجرتی قادر خواهند بود بصورت اقامت دائم در این کشور زندگی کنند، بدون هیچ شرطی که به موفقیت آنها در تجارتشان ارتباط داشته باشد. ایا شما از آن دسته افرادی هستید که خواهان برپایی  و راه اندازی شرکتی پویاست که بتواند وارد رقابتهای جهانی بشود؟! اگر میخواهید باید به شما بگوییم که کانادا بهترین فرصتها را در این زمینه در اختیار شمایِ کارآفرین، قرار میدهد.

ویزای استارت آپ کانادا

ویزای استارت آپ کانادا

کانادا جایی برای بازگشایی تجارتهای جهانی توسط کارآفرینان استارت آپ است. دلایل بسیار زیادی هست برای اینکه نشان بدهد چرا کانادا یکی از بهترین مکانها برای شروع و یا ایجاد یک شغل و تجارت فوق العاده در جهان می باشد؛ دلایلی همچون:

رشد اقتصادی بالا:

مجله ی فوربز، کانادا را بعنوان یکی از بهترین کشورهای گروه بیست شناخته که توانسته در زمینه ی شغل آفرینی رشد چشمگیری در جهان پیدا کند. کانادا در گروه هفت دارای بهترین چشم اندازهای مالی و در گروه بیست قویترین موقعیت مالی را دارا می باشد.

هزینه های مالیاتی و شغلی پایین:

دولت کانادا محیطی با هزینه ها و مالیاتهای کم فراهم آورده تا کارآفرینان و تجار به راحتی بتوانند بیزینس و کار جدید خود را راه اندازی کنند. نرخ مالیات کلی کانادا برای سرمایه گذاری تجارتهای جدید بطور قابل ملاحظه ای کمتر از دیگر کشورهای گروه هفت است.

برتری در تحقیق و نوآوری:

کانادا یک محیط برنده را برای تحقیق و نوآوری فراهم آورده که از آن جمله میتوان به زیرساخت های تحقیق و توسعه جهانی (R&D) ،کشف  استعدادهای علمی و ایجاد مشوق های خاص در جهت  نوآوری اشاره داشت. اعتبارات ترکیبی فدرال و استانی کانادا بطوری است که می توانند به طور متوسط ​​تا 30 درصد از سرمایه گذاری تحقیق و توسعه خود را در کانادا به سرمایه گذاران خارجی بازگرداند.

کیفیت بالای زندگی:

کیفیت عالی زندگی در کشوری چون کانادا، زمینه ای مناسب برای موفقیت افراد، خانواده ها و شرکت های فعال بیزنسی در سراسر جهان را فراهم آورده است. براساس گزارشات بانک جهانی، در سال 2011، کانادایی ها در بین مردمان کشورهای گروه بیست از بالاترین میزان کیفیت زندگی لذت می بردند. در واقع میتوان اینطور گفت که این کشور، محلی برای زندگی نیروهای کاری باتحصیلات بالا، بسیار با فرهنگ و انعطاف پذیر می باشد.

چگونه میتوان واجد شرایط شد؟

قبل از درخواست، متقاضی کارآفرین نیازمند تامین  تعهد از سوی یک گروه سرمایه گذار کانادایی و یا از طرف یکی از صندوقهای  سرمایه گذاری کانادا  برای ایجاد  سرمایه گذاری در ایده کسب و کار خود است.

مسئولین تابعیت و مهاجرت کانادا با اداره های سرمایه گذاری کانادا و انجمن های  سهام خصوصی، سازمان ملی سرمایه و شتاب تجاری کانادا برای شناسایی سازمان های بخش خصوصی شرکت کننده در این کشور وارد همکاری نزدیک شده اند.

ویزای استارت آپ کانادا

ویزای استارت آپ کانادا

 

جهت درخواست برای دریافت ویزای استارت آپ، لازم است که متقاضی با یکی از این سازمانها تماس بگیرد و آنها را برای سرمایه گذاری در ایده ی خلاقانه و کارآفرینی خود متقاعد نموده و راضی به سرمایه گذاری نماید.

هنگامی که کارآفرین متقاضی تعهدات لازم را فراهم آورد، میتواند جهت شهروندی و مهاجرت به کانادا در طول اجرای برنامه های کارآفرینی اش اقدام نماید.

بعلاوه، بجز تصویب معیارهای بهداشتی و امنیتی از سوی دولت کانادا، فرد متقاضی باید توانایی برقراری ارتباط به یکی از زبانهای انگلیسی یا فرانسوی را داشته باشد.

بطور کل میتوان گفت برنامه ویزای استارت آپ کانادا برای کارآفرینان سراسر دنیا، راهی برای شروع یک بیزینس عالی با چشم اندازی فوق العاده را فراهم کرده است. این برنامه برای جذب کارآفرینان پویا در سراسر جهان، ورود آنها به کانادا و پشتیبانی از آنها از جمله  تامین بودجه ی کافی  برای ایجاد مشاغل و پیاده کردن ایده های نو در حدی که بتوانند در مقیاس جهانی به رقابت با دیگر رقبا بپردازند و همینطور قادر باشند تا شغل هایی را هم برای کانادایی ها فراهم کنند، طراحی شده  است.

کارآفرینانی که برای دریافت ویزای کارآفرینی و ویزای استارت آپ مجاز شده باشند سریع کار آنها دنبال میشود.  هدف  هم این است که متقاضیان موفق برای ورود به کانادا را ظرف مدت  چند هفته شناسایی و معرفی کنند. ویزای  کارآفرین کانادایی، از آن دسته جوازهایی است که  اقامت دائم را به فرد متقاضی  اعطا می کند و در نهایت او را قادر می سازد تا به تابعیت کشور کانادا درآید.

در حالی که تصور می شود که کارآفرینانِ بخش های پیشرفته‌ی فناوری مانند کارآفرینان سیلیکون والی( Silicon Valley )که هرگز نتوانستند اقامتِ آمریکا را بگیرند و به برنامه ای  همچون ویزای استارت آپ کانادا تمایل نشان دادند، کارآفرینانِ متعهدِ هر جای دیگر دنیا با دانستن مزایای این ویزای تشویق شده اند تا برای مهاجرت به کانادا از طریق این ویزا اقدام نمایند. تنها کافیست که متقاضی از تحصیلات مناسب و ایده های بکرِ کافی برخوردار باشد. کانادا میتواند میزبان خوبی برای ایده های خلاقانه ی همه ی مبتکران و مخترعان جلوه کند.

با بهره مندی از بلاغت کافی در زبانهایی همچون انگلیسی یا فرانسوی، ایده ی خلاقانه و نو، حامی و سرمایه گذار مالی در کانادا، و همینطور بودجه‌ی کافی برای ورود به کانادا و شروع یک زندگی براحتی میتوانید درخواست ویزای کارآفرینی داده و پس از مدتی هم اقامت و شهروندی کانادا را از آن خود و خانواده تان کنید.

آزمون GRE
آزمون جی.آر.ای(GRE) چیست؟ و نحوه محاسبه نمره آن
تمکن مالی ایتالیا
اخذ اقامت ایتالیا از طریق تمکن مالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست