چگونگی ارائه درخواست ویزای استارت آپ کانادا - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر

مهاجرت به کانادا با استارت آپ ویزا: چگونگی ارائه درخواست

* شما باید مدارک تشخیص و تایید هویت خود را ارائه بدهید:

در اکثر مواقع ،در این مرحله لازم است که پس از درخواست ، اثر انگشت و عکس خود را بفرستید. مدارک تشخیص و تایید هویت شما باید متناسب با آنی باشد که از شما خواسته اند.

* چگونگی ارائه ی درخواست استارت آپ ویزا:

-بسته برنامه را دریافت کنید.

-هزینه درخواست خود را پرداخت کنید.

-درخواست خود را ارسال کنید.

* بسته برنامه را دریافت کنید:

بسته ی درخواست ویزای استارت آپ شامل یک راهنمای دستورالعمل و چک لیست اسناد می باشد.

* فرم درخواست خود را پر کنید:

-فرم درخواست عمومی برای مهاجرت به کانادا را بصورت آنلاین پر کنید.

-بر روی دکمه ی “validate” کلیک کنید. اگر زمینه هایی وجود داشته باشد که باید آنها را پر کنید به طور خودکار و آنلاین به صورت قرمز نمایش داده می شوند.

-فرم درخواست معتبر را چاپ کنید. حتماً تمام صفحات فرم درخواست و صفحه بارکد دار را چاپ کنید. بعد از تأیید فرم ، صفحه ی بارکد ظاهر می شود. اگر بیش از یک بسته دارید ، صفحه بارکد جداگانه را روی هر یک از آنها قرار دهید.

-فرم مورد نظر را بصورت تاریخ دار ثبت کنید.

*چک لیست اسناد را تکمیل کنید:

-لازم است کلیه اسناد و اطلاعات پشتیبان را به ترتیب مشخص شده در فهرست بررسی اسناد جمع آوری کنید.

-هر سند را دقیق مورد بررسی قرار دهید.

-کلیه اسناد شناسایی و پشتیبانی را در یک پاکت در بسته قرار دهید.

-چک لیست اسناد را چاپ کرده و امضا کنید.

-چک لیست اسناد را به عنوان صفحه پوشش برنامه خود ، درج کنید.

شما باید کلیه فرم ها، اسناد پشتیبان، امضاها، نتایج آزمون زبان و اثبات پرداخت هزینه های پردازش را بصورت آنلاین درج کنید. در صورت عدم وجود هر یک از موارد، برنامه شما ناقص است و بدون اعمال پردازش به شما عودت خواهد شد.

تمام پاسخ های شما باید کامل و واقعی باشند. اگر مسئولین امور مهاجرت کانادا بفهمند که اطلاعات غلط ارسال شده است یا ذکر جزئیات مهم را فراموش کرده اید، درخواست شما رد شده و تا مدت پنج سال از ارائه ی درخواست مجدد برای مهاجرت به کانادا منع می شوید.

* هزینه درخواست خود را پرداخت کنید:

هزینه های پرداختی شما شامل مواردی همچون هزینه های پردازش مدارک خودتان و همراهانتان، هزینه ی اقامت دائمی، پردازش اوراق تشخیص و تایید هویت، و هزینه ی شخص ثالث می باشد. توجه داشته باشید که تمامی این هزینه ها را بصورت آنلاین باید پرداخت کنید.

*هزینه ی تشخیص و تایید هویت(biometric):

در بیشتر موارد ، هنگام ارسال درخواست خود باید هزینه های مربوط به پردازش اسناد تشخیص و تایید هویت خود و بستگانتان را بپردازید. در غیر این صورت ممکن است دچار تاخیر در رسیدگی به کارتان شوید. این هزینه شامل هزینه ی جمع آوری اثر انگشت و یک عکس دیجیتال هم میشود.

پس از پرداخت این هزینه ها با یک برنامه کامل ،مسئولین اداره ی مهاجرت نامه ای برای شما ارسال خواهند کرد که طی آن باید مدارک تایید هویت خود رابفرستید و به شما اعلام میدارند که به کجا می توانید رجوع کنید.لازم است که این نامه را هنگام ارائه ی مدارک شناسایی خود نشان بدهید.

شما باید مدارک شناسایی خود را بصورت حضوری تحویل بدهید. پس از این کار حتماً قرار ملاقات با شما رزرو می شود.

*هزینه شخص ثالث:

بسته به وضعیت شما ، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه های شخص ثالث برای مواردی همچون معاینات پزشکی،گواهی های پلیس و تست زبان باشد.

راهنمای دستورالعمل به شما کمک میکند تا بفهمید کدام هزینه ها مربوط به شماست و نحوه ی پرداخت آنها چگونه است.

*درخواست خود را ارسال کنید:

برای اطمینان نسبت به استفاده ی کامل از برنامه لازم است تا به همه ی سوالاتی که شده پاسخ درست و کامل بدهید. درخواست خود و همه ی فرم ها را امضا کنید. هزینه ی پردازش را پرداخت کرده و یک نسخه از رسید و کلیه ی اسناد پشتیبان را به برنامه خود پیوست کنید.

متوجه باشید اگر چیزی را فراموش کنید، درخواست شما برگشت خواهد خورد و باید خطا را برطرف کرده و دوباره ارسال نمایید.

برنامه ی کامل خود را در راهنمای دستورالعمل به آدرس ایمیل درج شده، بفرستید.در ضمن حواستان باشد که درخواست خود را به هر مرکز پردازش یا دفتر صدور ویزا ارسال نکنید.

فهرست
fa فارسی
X