چگونگی ارائه درخواست ویزای استارت آپ کانادا - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر

مهاجرت به کانادا با استارت آپ ویزا: چگونگی ارائه درخواست

* شما باید مدارک تشخیص و تایید هویت خود را ارائه بدهید:

در اکثر مواقع ،در این مرحله لازم است که پس از درخواست ، اثر انگشت و عکس خود را بفرستید. مدارک تشخیص و تایید هویت شما باید متناسب با آنی باشد که از شما خواسته اند.

* چگونگی ارائه ی درخواست استارت آپ ویزا:

-بسته برنامه را دریافت کنید.

-هزینه درخواست خود را پرداخت کنید.

-درخواست خود را ارسال کنید.

* بسته برنامه را دریافت کنید:

بسته ی درخواست ویزای استارت آپ شامل یک راهنمای دستورالعمل و چک لیست اسناد می باشد.

* فرم درخواست خود را پر کنید:

-فرم درخواست عمومی برای مهاجرت به کانادا را بصورت آنلاین پر کنید.

-بر روی دکمه ی “validate” کلیک کنید. اگر زمینه هایی وجود داشته باشد که باید آنها را پر کنید به طور خودکار و آنلاین به صورت قرمز نمایش داده می شوند.

-فرم درخواست معتبر را چاپ کنید. حتماً تمام صفحات فرم درخواست و صفحه بارکد دار را چاپ کنید. بعد از تأیید فرم ، صفحه ی بارکد ظاهر می شود. اگر بیش از یک بسته دارید ، صفحه بارکد جداگانه را روی هر یک از آنها قرار دهید.

-فرم مورد نظر را بصورت تاریخ دار ثبت کنید.

*چک لیست اسناد را تکمیل کنید:

-لازم است کلیه اسناد و اطلاعات پشتیبان را به ترتیب مشخص شده در فهرست بررسی اسناد جمع آوری کنید.

-هر سند را دقیق مورد بررسی قرار دهید.

-کلیه اسناد شناسایی و پشتیبانی را در یک پاکت در بسته قرار دهید.

-چک لیست اسناد را چاپ کرده و امضا کنید.

-چک لیست اسناد را به عنوان صفحه پوشش برنامه خود ، درج کنید.

شما باید کلیه فرم ها، اسناد پشتیبان، امضاها، نتایج آزمون زبان و اثبات پرداخت هزینه های پردازش را بصورت آنلاین درج کنید. در صورت عدم وجود هر یک از موارد، برنامه شما ناقص است و بدون اعمال پردازش به شما عودت خواهد شد.

تمام پاسخ های شما باید کامل و واقعی باشند. اگر مسئولین امور مهاجرت کانادا بفهمند که اطلاعات غلط ارسال شده است یا ذکر جزئیات مهم را فراموش کرده اید، درخواست شما رد شده و تا مدت پنج سال از ارائه ی درخواست مجدد برای مهاجرت به کانادا منع می شوید.

* هزینه درخواست خود را پرداخت کنید:

هزینه های پرداختی شما شامل مواردی همچون هزینه های پردازش مدارک خودتان و همراهانتان، هزینه ی اقامت دائمی، پردازش اوراق تشخیص و تایید هویت، و هزینه ی شخص ثالث می باشد. توجه داشته باشید که تمامی این هزینه ها را بصورت آنلاین باید پرداخت کنید.

*هزینه ی تشخیص و تایید هویت(biometric):

در بیشتر موارد ، هنگام ارسال درخواست خود باید هزینه های مربوط به پردازش اسناد تشخیص و تایید هویت خود و بستگانتان را بپردازید. در غیر این صورت ممکن است دچار تاخیر در رسیدگی به کارتان شوید. این هزینه شامل هزینه ی جمع آوری اثر انگشت و یک عکس دیجیتال هم میشود.

پس از پرداخت این هزینه ها با یک برنامه کامل ،مسئولین اداره ی مهاجرت نامه ای برای شما ارسال خواهند کرد که طی آن باید مدارک تایید هویت خود رابفرستید و به شما اعلام میدارند که به کجا می توانید رجوع کنید.لازم است که این نامه را هنگام ارائه ی مدارک شناسایی خود نشان بدهید.

شما باید مدارک شناسایی خود را بصورت حضوری تحویل بدهید. پس از این کار حتماً قرار ملاقات با شما رزرو می شود.

*هزینه شخص ثالث:

بسته به وضعیت شما ، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه های شخص ثالث برای مواردی همچون معاینات پزشکی،گواهی های پلیس و تست زبان باشد.

راهنمای دستورالعمل به شما کمک میکند تا بفهمید کدام هزینه ها مربوط به شماست و نحوه ی پرداخت آنها چگونه است.

*درخواست خود را ارسال کنید:

برای اطمینان نسبت به استفاده ی کامل از برنامه لازم است تا به همه ی سوالاتی که شده پاسخ درست و کامل بدهید. درخواست خود و همه ی فرم ها را امضا کنید. هزینه ی پردازش را پرداخت کرده و یک نسخه از رسید و کلیه ی اسناد پشتیبان را به برنامه خود پیوست کنید.

متوجه باشید اگر چیزی را فراموش کنید، درخواست شما برگشت خواهد خورد و باید خطا را برطرف کرده و دوباره ارسال نمایید.

برنامه ی کامل خود را در راهنمای دستورالعمل به آدرس ایمیل درج شده، بفرستید.در ضمن حواستان باشد که درخواست خود را به هر مرکز پردازش یا دفتر صدور ویزا ارسال نکنید.

فهرست