کشور امارات - کشور امارات - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر

کشور امارات

بدون دیدگاه
blank

کشور امارات

امارات از جمله کشورهایی است که در میان کشورهای عربی از ثروت زیادی برخوردار است؛ چرا که بخش اعظمی از منابع نفتی جهان را در اختیار دارند. امروزه تمایل زیادی از سوی مهاجرین برای مهاجرت نسبت به این کشور وجود دارد. اما باید توجه داشت برای مهاجرت به کشور امارات شرایط ویژه ای وجود دارد:

کشور امارات

1- گرفتن ویزای طلایی: این ویزا مختص پژوهشگران، دارندگان مدرک دکتری از 500 دانشگاه برتر دنیا، پرشکان و مخترعین است.

2- اقامت از طریق کار: این نوع اقامت یکی از بهترین راه ها برای مهاجرت به کشور امارات است. برای گرفتن این نوع اقامت باید منتظر دعوت از کارفرما در امارات ماند و اگر شما دارای تخصص لازم برای کار مورد نظر کارفرما در امارات باشید این امکان برای شما وجود دارد که در امارات مشغول به کار شوید. البته باید توجه داشت نرخ بیکاری در این کشور بالاست؛ از این رو شما باید دارای تخصص ویژه ای باشد تا نظر کارفرما را نسبت به خود جلب کنید؛ چرا که همانطور که می دانید در هر کشوری استفاده از نیروی متخصص همان کشور برای کمک به رفع نرخ بیکاری بهتر است.

3- اقامت از طریق تحصیل: این نوع اقامت نیز مورد توجه متقاضیان است؛ چه اینکه بسیاری از کشور امارات دارای مجموعه گسترده ای از دانشگاه ها است. دانشگاه های کشور تمارات ممکن است خصوصی یا دولتی یا حتی بین المللی باشند و متقاضی می تواند با توجه به رشته مورد نظر خود دانشگاه خود را انتخاب نماید. دانشگاه بوستون و مؤسسه فناوری روچستر از بهترین دانشگاه های دنیا هستند. از این رو، متقاضیان ورود به این دانشگاه ابتدا باید در دبی تحصیل نمایند.

4-  اقامت از طریق سرمایه گذاری: از آنجایی که کشور امارات از جمله کشورهایی است که دارای منابع بسیار غنی می باشد؛ لذا احتمال سرمایه گذاری در این کشور از سوی سرمایه گذاران بسیار زیاد است. همچنین بسیاری از متقاضیان برای تأسیس شرکت در این کشور دست به اقدام می زنند. برای تأسیس شرکت در امارت میانگین بین 5،000،000 درهم تا 30،000،000 درهم مورد نیاز است که با توجه به نوع شرکت این رقم میتفاوت خواهد بود. تأسیس شرکت سهامی عام در کشور امارت بیشترین سرمایه را نیاز دارد.

5- اقامت از طریق ازدواج: اگر می خواهید اقامت کشور امارات را بگیرید یکی از ساده ترین راه ها این است که با با یک خانم اماراتی ازدواج نمایید. چنانچه یک مرد خارجی با یک خانم اماراتی ازدواج کند، وی مقیم امارات خواهد شد؛ لکن تابعیت امارات را کسب نخواهد کرد. اما در مقابل اگر یک مرد اماراتی با خانم خارجی ازدواج کند 3 سال بعد از زندگی مشترک به خانم تابعیت امارات داده خواهد شد.

هزینه زندگی در امارات

هزینه زندگی در امارات تا حد زیادی منوط به سبک زندگی شماست. اگر عادت به زندگی عادی و معمولی داشته باشید زندگی در کشور امارات زیاد هزینه بر نخواهد بود و حدوداً  با مبلغ 5000 درهم در ماه میتوانید زندگی کنید. اما اگر عادت به زندگی به شکل لوکس و لاکچری داشته باشید و از اقلام برند استفاده کنید هزینه زندگی بسیار سنگین خواهد شد.

جهت دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با موسسه دادینلی تماس بگیرید.

آزمون یوس
آزمون یوس چیست؟ نحوه شرکت در آزمون یوس2020
بورسیه تحصیلی اوکراین
بورسیه تحصیلی اوکراین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست