پاسپورت دوم کشور اکوادور و مزایای آن

پاسپورت دوم کشور اکوادور و مزایای آن

بدون دیدگاه
پاسپورت دوم کشور اکوادور

آیا در اکوادور میتوان تابعیت دوگانه داشت؟

نحوه اخذ پاسپورت دوم اکوادور و مزایای آن را باهم بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید. برای اینکه بتوانید در اکوادور اقامت دائم کسب کنید، لازم است که به مدت سه سال در این کشور به عنوان اقامتگاه قانونی خودتان زندگی کرده و یا به مدت سه سال با همسری اکوادوری ازدواج نموده و زندگی کنید.

توجه داشته باشید که اگر کودکی به واسطه ی یک یا هر دو والدین اکوادوری خود، در خارج از این کشور متولد شود و یا توسط شهروندان اکوادوری پذیرفته شده، تحت سرپرستی قرار گیرد، می تواند تقاضای تابعیت دوگانه ی اکوادور نماید.

مزایای بهره مندی از تابعیت دوگانه ی اکوادور:

پس از اینکه ویزای اکوادور را گرفته و اقامت کشور اکوادور را به دست آورید، حالا می توانید درخواست تابعیت اکوادور را بدهید. تنها چیزی که برای واجد شرایط اقامت شدن در اکوادور نیاز دارید این است که حداقل باید بمدت سه سال در این کشور زیسته باشید. گذرنامه ی دوم اکوادور می تواند تعریف درستی از گذرنامه آمریکای شمالی افراد ارائه دهد. منافع زیادی برای داشتن پاسپورت و تابعیت دوم اکوادور شمرده شده است ؛مخصوصاً اگر شما از آن دسته متقاضیانی هستید که قصد اقامت طولانی مدت در کشور اکوادور را دارید.

در اینجا تنها به پنج مزیت بهره مندی از پاسپورت دوم اکوادور برای شما اشاره می کنیم:

پاسپورت دوم کشور اکوادور

پاسپورت دوم کشور اکوادور

1. توانایی مسافرت کردن آزادانه در سراسر آمریکای جنوبی:

افرادی که دارای پاسپورت دوم اکوادور می باشند خیلی راحت و بدون نیاز به ویزا میتوانند در تمامی کشورهای آمریکای جنوبی به سفر بپردازند. تنها چیزی که لازم است در این سفرها به ماموران نشان دهند همان پاسپورت و کارت ویولا می باشد. البته تنها استثنایی که در بین این کشورها وجود دارد کشور گینه ی فرانسوی است. در این میان، آمریکایی ها برای ویزای ورود به بولیوی و برزیل باید که چیزی بیش از 100 دلار بپردازند. اکوادوری ها هم فقط با نشان دادن گذرنامه ی خود و یا با ارائه ی کارت شناسایی ملی به راحتی میتوانند در این کشورها قدم بگذارند.

2. مزایای مالیاتی ممکن:

افتتاح حساب بانکی در کشورهای دیگر تقریباً امری بسیار مشکل محسوب میشود. توانایی باز کردن و نگهداری حساب بانکی در کشور دیگری مثل اکوادور، به شما این امکان را می دهد تا کمتر گرفتار محدودیت های فزاینده ای که توسط IRS درباره ی قوانین مربوط به شهروندان و در تلاش برای امور بانکیِ خارج از کشور اعمال شده است،بشوید.

3. توان پس انداز کردن در چندین کشور قدرتمند دنیا:

چین ، هند و چندین کشور دیگر دنیا، هزینه های مربوط به ویزای ورود برای آمریکایی ها را گران کرده اند. بعنوان مثال چندین سال قبل، ورود به کشور چین برای آمریکایی ها و به ازای ویزای ورود تکی چیزی در حدود 175$ بوده است. اکوادوری ها تنها 35$ پرداخت کردند.

4. درهای بیشتری برای دارنده ی پاسپورت دوم باز میشود:

سفر به روسیه و بلاروس بدون نیاز به داشتن ویزا از مزایای بهره مندی از این پاسپورت می باشد. این در حالیست که ایالات متحده ی آمریکا و خیلی دیگر از کشورها، برای ورود به آنها نیاز به تهیه ی ویزایی گران می باشد.

5. محدودیتهای مسافرتی کمتر به کشور اکوادور:

با داشتن این پاسپورت دوم، شرط نیاز به اقامت در اکوادور برای مدت مشخصی جهت حفظ وضعیت اقامت، حذف میشود. درست است! در واقع برخورداری از وضعیت شهروندی این امکان را به شما می دهد تا هرطور که بخواهید داخل اکوادور شوید و یاهر وقت بخواهید به خارج از کشور بروید. از طرفی دیگر پاسپورت دوم اکوادور یکی از انواع ارزانترین ویزاها در بین کشورهای آمریکای جنوبی می باشد که به شما امکان انجام خیلی از کارها و سرمایه گذاریها را می دهد.

تابعیت دوم اکوادور

تابعیت دوم اکوادور

تابعیت دوگانه:

تابعیت دوگانه یکی از امور قانونی است که در کشور اکوادور کاملاً به رسمیت شناخته شده است. نکته ی جالب توجه اینکه،برای برخورداری از تابعیت اکوادور اصلاً لازم نیست که از تابعیت قبلی خود انصراف بدهید .

مدارک مورد نیاز جهت اخذ تابعیت دوگانه ی اکوادور:

-اصل و فتوکپی پاسپورت؛

-اصل گواهیِ عدم سوء پیشینه از طرف پلیس؛

-اسناد اثبات درآمد؛

-رسید پرداخت هزینه ها؛

-اصل یا کپیِ محضری شده ی مدارک ازدواج (در صورت وجود)؛

-اصل یا کپی محضری شده ی گواهی تولد(در صورت وجود)؛

-تعهدنامه ی محضری حمایت مالی از بستگان همراه؛

-دو عکس سایز پاسپورت؛

آیا کشور اکوادور اجازه ی تابعیت دوگانه را میدهد؟

قانون تابعیت اکوادور مبتنی بر قانون اساسی اکوادور می باشد که در سال 1998 میلادی به تصویب رسیده است. بر همین اساس کنگره ی اکوادور می تواند به عنوان پاداش در ازای خدمات مهم افراد خارجی به این کشور، تابعیت دوگانه را به شخص اعطا کند.

پاسپورت دوم اکوادور در مواردی همچون امور مالیاتی، انجام بیزینس ها و خیلی دیگر از مسائل شخصی بکار فرد می آید.

بورسیه تحصیلی روسیه
شرایط اخذ بورسیه تحصیلی روسیه
سرمایه گذاری در استرالیا
سرمایه گذاری در استرالیا و امتیازات جالب توجه آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست