اخذ اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت 2020-ثبت شرکت در انگلستان - دادآور نسیم مهر

اخذ اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت

بدون دیدگاه
ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان و اخذ اقامت: اگر بخواهیم تعریف مختصری برای شرکت فعال داشته باشیم، میتوانیم بطور اجمال بگوییم که یک شرکت فعال، شرکتی ثبت شده با مسئولیت محدود میباشد که در حال انجام امور بازرگانی است. اصطلاحاً میتوان گفت، هنگامی که یک شرکت دست به هر نوع فعالیت تجاری میزند و در هر زمینه ی بیزینسی مشغول است و یا هر نوع درآمدی را بعنوان عایدی دریافت می کند، ادارۀ درآمد و گمرک HMRC آن شرکت را بخاطر اهداف مالیاتی شرکت، فعال در نظر میگیرد.

اما پیش از این بهتر است اطلاعاتی درباره ی نحوه ی ثبت شرکت در انگلستان داشته باشیم. برای این منظور در ابتدا چگونگی ثبت یک شرکت و بیزینس را در کشور انگلستان مورد بررسی قرار می دهیم.

چگونه یک شرکت انگلیسی را به ثبت برسانیم؟

برای این کار، اولین قدم جمع آوری کلیه ی اطلاعات مورد نیاز برای به ثبت رساندن یک شرکت بریتانیایی در سرای شرکت ها می باشد. این امر شامل انتخاب یک ساختار تجاری مناسب و کارآمد و بعد، رسمی کردن نحوه ی اداره شرکت توسط شما خواهد بود.

گام اول: یک ساختار شرکتی مناسب انتخاب کنید؛

هنگامی که بیشتر کارآفرینان شرکتی را در کشور انگلستان به ثبت می رسانند، در واقع آنها به انتخاب خود، یک “شرکت سهامی خصوصی با مسئولیت محدود” را برگزیده اند. این یک ساختار تجاری شناخته شده است که می تواند راهی مؤثر برای مدیریت امور مالیاتی شرکت شما شمرده شود. بعنوان مثال، شما بعنوان یک مدیر شرکت، می توانید بخشی از درآمد خود را از سود سهام شرکت محاسبه کنید، که البته در نتیجه ی این اقدام مالیات بر درآمد کمتری پرداخت خواهید کرد. مزیت دیگر همان اموال شخصی شما همچون ماشین و یا خانه تان است که اگر در زمانی شرکت دچار مشکل مالی شود، آنها نباید در معرض خطر قرار گیرند. که این همان معنای واقعی “مسئولیت محدود” را در ثبت شرکت میرساند.

گام دوم: ثبت یک نام برای شرکت (UK)؛

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس

قبل از اینکه شرکتتان را به ثبت برسانید لازم است در ابتدا تحقیق کنید تا ببینید نامی که برای شرکت برگزیده اید در دسترس هست یا نه؟ نکات مهم برای انتخاب نام یک شرکت به ترتیب زیر می باشد:

-بازار کاری را که قرار است در آن مشغول فعالیت شوید،خوب مورد تحقیق و بررسی قرار دهید. نام شرکتهای رقیب میتواند برای شما به منزله ی یک الهام بخش در راستای انتخاب نام شرکت خودتان، تلقی شود.

-نام با معنایی را برای شرکت خود انتخاب نمایید؛ در واقع نام شرکت شما اولین چیزی است که مردم با آن برخورد میکنند و به واسطه ی آن، تصویری ذهنی از کاری که شما انجام می دهید در ذهنشان ایجاد می شود. بنابراین بهتر نیست که این نام برگزیده، خود معرف نوع کارکرد و بیزینس شما باشد؟

-نام را کوتاه و موجز انتخاب نمایید؛ یک نام مختصر مفید مسلماً خیلی بهتر در خاطرها به یاد می ماند و در بازاریابی هم کارکرد خود را بهتر به نمایش می گذارد.

-از اسامی که به سختی و با مرارت تلفظ میشوند حتماً پرهیز کنید؛ و مطمئن شوید نامی که برای شرکت خود برگزیده اید به راحتی در دهان میچرخد و به زبان می آید.

گام سوم: انتخاب بسته‌ی تشکیلاتی مناسب برای ثبت شرکت در انگلستان؛

جهت ثبت شرکت در انگلستان کلا چهار نوع پکیج هست که در اینجا برای شما بطور خلاصه معرفی میکنیم.

1)تشکیلات رده ی E(9.99پوند): این یک بسته ی عالی برای شما است اگر خواهان ثبت اسم یک شرکت در کشور انگلیس می باشید و در کل به هیچ سند چاپی رسمی هم احتیاج ندارد.

2)اساسی(19.99پوند): این بسته ی پیشنهادی آنقدر خوب است که به شما اطمینان کامل می دهد تا بتوانید شرکت ایده آل خود را در انگلستان و با به قوانین و مقررات رایج آن تحت پوشش قرار داده و به ثبت برسانید.

3)کارآفرین(59.99پوند): خُب! با این بسته یک فرصت عالی پیش روی شماست. با کمک این بسته شما میتوانید بعنوان یک کارآفرین سرمایه گذاری بزرگ بعدی خود را،آنهم با موافقت رسمی مسئولین مربوطه ی انگلستان و ارائه ی اسناد اضافی مربوط به الحاق شرکت، شروع کنید.

4)عالی(89.99پوند): این پکیج،درواقع یک بسته ی کامل منشی و قابل قبول ترین پیشنهاد برای برای ایجاد یک شرکت ایده آل در انگلستان می باشد که شما با قاطعیت تمام و خیالی راحت قادر خواهید بود توسط آن شرکت خود را در این کشور مستقر نمایید.

مهمتر از همه اینکه، وقتی در یکی از این بسته های تشکیل شرکت، ثبت نام می کنید، ارائه دهندگان این پکیج ها، به جای شما هزینه ی 12 پوندی تشکیل پرونده ی مربوط به سرای شرکتها را پرداخت میکنند.

ثبت شرکت در انگلستانگام چهارم: اطلاعات مربوط به شرکت خود را وارد کنید؛

وقتی شما اقدام به ثبت یک شرکت در انگلستان می کنید، بخش اعظمی از اطلاعاتی را که فراهم آورده اید، در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. در کنار اینها، سرای شرکتها جزئیات زیر را هم از شما درخواست خواهد کرد:

-یک دفتر ثبت شده:

این همان آدرسی است که سرای شرکتها و ادارۀ درآمد و گمرک HMRC برای شما به آن نامه خواهند فرستاد. این آدرس باید در انگلستان باشد و مدیران شرکت هم باید از طریق آن به شرکت دسترسی داشته باشند.

-مدیران شرکت:

شرکت شما دست کم باید یک مدیر داشته باشد. سرای شرکتها از شما نام تک تک مدیران، تاریخ تولدشان و همینطور آدرس محل اقامت آنها را میخواهد.

-سهامداران:

هر شرکتی که به ثبت رسمی و نهایی می رسد، حداقل یک سهامدار دارد، ولو اینکه این سهامدار همان مدیر شرکت باشد. سرای شرکتها از شما بعنوان موسس شرکت نام تک تک سهامداران، تاریخ تولدشان و آدرس محل اقامت آنها را میخواهد.

در صورتیکه آدرس جداگانه ای برای بیزینس خود ندارید، میتوانید از آدرس منزلتان جهت ثبت شرکت در انگلستان استفاده نمایید. اما اگر احیاناً احساس خوبی نسبت به علنی شدن آدرس منزلتان ندارید، مسئولین این کشور به شما خدمات نمایندگی ثبت شده را پیشنهاد می دهند که به شما این اجازه را میدهد تا بیزینس خود را در محل مرکزی لندن به ثبت رسمی برسانید.

گام پنجم: اختصاص دادن سهام شرکت؛

زمانی که شرکت خود را در انگلستان به ثبت رساندید، لازم است تا میزانی از سهام شرکت را برای هریک از سهامداران اختصاص دهید. راحت ترین کار هم اختصاص یک سهم به ازای هریک از سهامداران می باشد. ارزش هر سهم را هم 1 پوند در نظر بگیرید.

اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت

اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت

گام ششم: تفاهم نامه و اساسنامه ی شرکت را بطور مُدَّوَن کامل کنید؛

در این مرحله شما با تدوین این اسناد، نحوه ی اداره ی شرکت خود را بطور رسمی اعلام می کنید. در واقع پیش از اینکه یک شرکت خصوصی با مسئولیت محدود در انگلستان به ثبت برسد، این اسناد باید مورد توافق و امضای همه ی سهامداران، مدیران شرکت، و منشیِ آن قرار بگیرند .

گام هفتم: همه ی اسناد و مدارک مربوط به شرکت را باید برای سرای شرکتها ارسال نمایید؛

برای ثبت نام شرکت در همان روز، درخواست خود را تا حداکثر 3بعدازظهر همان روز ارسال نمایید. کار شما در همین مرحله به پایان میرسد و در بیزینس خود موفق باشید!!

درصورتی که در رابطه با ثبت شرکت در انگلستان نیاز به مشاوره دارید و متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت می باشید با شماره های موجود در وبسایت تماس حاصل نمایید مشاوران مهاجرتی موسسه حقوقی مهاجرتی دادآور نسیم مهر همیشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

سرمایه گذاری در استرالیا
سرمایه گذاری در استرالیا و امتیازات جالب توجه آن
آزمون یوس
آزمون یوس چیست؟ نحوه شرکت در آزمون یوس2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست