خرید ملک در ترکیه

بدون دیدگاه
خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه:کشور اوراسیایی ترکیه در سالهای اخیر با فراهم آوردن بستر های مناسب از جمله اختصاص اراضی خود به شهروندان سایر کشورها ،رشد علمی ،اقتصادی و علمی ،آزادی و داشتن آب وهوای مناسب به رشد قابل توجهی برای توسعه سرمایه گذاری دست یافته است. همچنین این کشور در زمینه عمران وساختمان سازی گام های مهمی برداشته ، واز طریق اعطای اقامت به خریداران ملک یا زمین باعث جذب سرمایه گذارانی از سرتاسر دنیا گشته است .

در سال 2012قانون منع خرید وتملک املاک ترکیه برای شهروندان خارجی بلااثر شد و اتباع تمامی کشورها به جز چندکشور آفریقایی مجاز به خرید ملک در این کشور هستند، که البته شهروندان کشور عزیزمان ایران نیز مجاز به خرید ملک در ترکیه می باشند .

خرید ملک در ترکیه

قوانین و محدودیتها برای خرید ملک در‌ترکیه

1-خرید ملک یا زمین در ترکیه باید مطابق قوانین این کشور و از طریق دفاتر ثبت اسناد واملاک ترکیه وبه صورت رسمی و ثبتی صورت گیرد.

2-افرادی که برای احداث ساختمان یا پروژه های این چنینی اقدام به خرید زمین می نمایند باید حداکثرظرف دوسال شروع به ساخت بنا نمایند .

3-اتباع کشورهای خارجی می توانند تاسقف 30هکتار از کل خاک ترکیه و10 درصد از زمین های هر شهر را خریداری نمایند.

4-اراضی که متعلق به ارتش ترکیه محسوب می شوند و مناطق نظامی قابل خریداری نیستند، بنابراین باید حتما قبل از خرید ملک از مراجع مربوطه استعلام صورت گیرد .

5-توجه داشته باشید اگر خرید ملک یا فعالیتی با قانون ترکیه مطابقت نداشته باشد فعل مورد نظر کان لم یکن تلقی می شود .

6-مدت زمان مورد نیاز برای خرید‌ ملک در تمام مراحل شامل خرید ملک و ثبت آن حدود سه ماه به طول می انجامد .

7-ترجمه پاسپورت وشناسنامه وعکس 6*4نیز از الزامات خرید ملک در ترکیه است .

8-سندی که برای افراد خارجی به ازای خرید ملک صادر می شود هیچگونه تفاوتی با اسناد ترک تبار ندارد .

9-بیمه نامه برای تمام ساختمان ها و دفاتر جهت دریافت پایان کار الزامی است .

خرید ملک در ترکیه

نکات ضروری

از زمان اجرای این قانون در ترکیه موسسات مختلفی با هدف سوء استفاده و کلاهبرداری  از هموطنان عزیزمان اقدام به جلب توجه افراد برای خرید ملک در ترکیه نموده اند لذا توصیه گروه دادآور نسیم مهر به متقاضیان خرید ملک این است که بسیار سنجیده وبا تحقیق فراوان اقدام نمایند .ضمنا در نظر داشته باشید همراهی وکیل کارکشته مسلط به زبان ترکی استانبولی برای هموارتر ومطمئن تر شدن مسیر شما برای نیل به سوی این هدف بسیار ضروری است .

موسسه حقوقی-مهاجرتی دادآورنسیم مهر باچندید سال سابقه موفق در امرخرید ملک واقامت کشور ترکیه و همراهی با وکلای و نمایندگان خود در این کشور، همواره در کنارتان خواهد بود .

خرید ملک در ترکیه

قیمت ملک در ترکیه

قیمت ملک بسته به منطقه ومتراژ منازل متفاوت هستند . با اینحال برای مثال حداقل قیمت برای خرید یک خانه 70متری در مناطق پایین شهر استانبول 000/150 لیر می باشد .

موسسه حقوقی-مهاجرتی دادآور نسیم مهر برای متقاضیان خود در شهرهای استانبول،ازمیر و دنیزلی اقدام به خرید ملک می نماید .

به این پست چند امتیاز میدین؟
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
راههای مهاجرت به ترکیه
تمکن مالی اتریش
تمکن مالی اتریش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست