اخذ اقامت خود حمایتی اتریش - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش

بدون دیدگاه
blank

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شرایط عمومی آن

 اتریش برترین کشور دنیا و وین بهترین شهر دنیا هم از نظر امنیت و هم از نظر کیفیت زندگی و سطح رفاه اجتماعی بالا، با دارا بودن دانشگاه ها و مراکز علمی کم نظیر، همراه با آب و هوا و طبیعتی بینظیر به یکی از مقاصد ایرانیان و دیگر مهاجران از سراسر دنیا جهت مهاجرت و اقامت تبدیل گردیده است.

شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و یا همان شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی  به صورتی است که تقریبآ همگان می توانند از آن راه در جهت اخذاقامت اتریش استفاده نمایند، به این صورت که نه به مدرک تحصیلی بالایی نیاز خواهید داشت و نه عمومآ به مدرک زبان. البته در مواردی نیز دیده شده که بسته به شرایط اشخاص مدرک زبان نیز لازم شده است ولی مدرک زبانی که نمرۀ نه چندان بالایی داشته باشدکه در نتیجه عموم افراد می توانند این مدرک را نیز تهیه نمایند. البته جهت زندگی در یک کشور آلمانی زبان پیشنهاد می شود که جهت سهولت زندگی خودتان به امر یادگیری زبان نیز بپردازید .

کشور اتریش (یا نام قدیم آن نَمسه) کشوری اروپایی واقع در مرکز اروپا به پایتختی وین می باشد. از همسایگان این کشور می توان به آلمان و جمهوری چک در شمال، اسلواکی و مجارستان در شرق، ایتالیا و اسلوونی در جنوب و سوئیس و لیختنشتاین در غرب اشاره نمود. اتریش جمعیتی معادل 8.822.267 نفر و وسعت 83.878 کیلومتر مربع را دارا می باشد. زبان رسمی کشور اتریش آلمانی و واحد پولی آن یورو می باشد. نظام سیاسی این کشور نیز جمهوری پارلمانی فدرال است.

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و بررسی آن

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش، شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی و مدارک و شرایط مورد نیاز برای اقامت خودحمایتی اتریش در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهد گرفت. تمامی موارد مرتبط با اقامت خودحمایتی اتریش به صورت ساده و خلاصه در این نوشتار بیان خواهد شد.  همواره سوالاتی در باب شرایط اخذ اقامت خودحمایتی اتریش و مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی پرسیده می شود از جمله اینکه شرایط اخذ اقامت خودحمایتی اتریش چیست؟ برای اقامت خودحمایتی اتریش چه شرایطی باید داشته باشیم؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی چیست؟

.

 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شرایط عمومی آن
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و قوانین آن
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و اقامت دائم از طریق آن
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و مدارک مورد نیاز
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و نکات مهم
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و وکیل مهاجرت برای آن
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و هزینه زندگی در اتریش
 • اخذ اقامت خودحمایتی اتریش و مزایای آن

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شرایط عمومی آن

اتریش برترین کشور دنیا و وین بهترین شهر دنیا هم از نظر امنیت و هم از نظر کیفیت زندگی و سطح رفاه اجتماعی بالا، با دارا بودن دانشگاه ها و مراکز علمی کم نظیر، همراه با آب و هوا و طبیعتی بینظیر به یکی از مقاصد ایرانیان و دیگر مهاجران از سراسر دنیا جهت مهاجرت و اقامت تبدیل گردیده است.

شرایط اخذ اقامت خودحمایتی اتریش.

شرایط اخذ اقامت خودحمایتی اتریش و یا همان شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق خودحمایتی به صورتی است که تقریبآ همگان می توانند از آن راه در جهت اخذ اقامت اتریش استفاده نمایند، به این صورت که نه به مدرک تحصیلی بالایی نیاز خواهید داشت و نه عمومآ به مدرک زبان. البته در مواردی نیز دیده شده که بسته به شرایط اشخاص مدرک زبان نیز لازم شده است ولی مدرک زبانی که نمرۀ نه چندان بالایی داشته باشدکه در نتیجه عموم افراد می توانند این مدرک را نیز تهیه نمایند. البته جهت زندگی در یک کشور آلمانی زبان پیشنهاد می شود که جهت سهولت زندگی خودتان به امر یادگیری زبان نیز بپردازید .

کشور اتریش (یا نام قدیم آن نَمسه) کشوری اروپایی واقع در مرکز اروپا به پایتختی وین می باشد. از همسایگان این کشور می توان به آلمان و جمهوری چک در شمال، اسلواکی و مجارستان در شرق، ایتالیا و اسلوونی در جنوب و سوئیس و لیختنشتاین در غرب اشاره نمود. اتریش جمعیتی معادل 8.822.267 نفر و وسعت 83.878 کیلومتر مربع را دارا می باشد. زبان رسمی کشور اتریش آلمانی و واحد پولی آن یورو می باشد. نظام سیاسی این کشور نیز جمهوری پارلمانی فدرال است.

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و قوانین آن

یکی از شرایط اخذ اقامت خودحمایتی اتریش و اصلی ترین شرایط اخذ اقامت خودحمایتی اتریش، این است که افراد نشان دهند که تمکن مالی در حدود 22 هزار یورو در حساب خود دارند که البته این مبلغ هر ساله ممکن است تغییر کند که این مبلغ را دولت اتریش هر سال اعلام و مشخص می نماید. همچنین می بایست درآمد ثابتی بین 2500 تا 3000 یورو نیز داشته و آن را اثبات نمایند. به طور کلی راه مهاجرتی اخذ اقامت و مهاجرت از طریق خود حمایتی اتریش و یا اقامت خودحمایتی اتریش جهت افرادیست که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای برتر اروپایی را دارند و از لحاظ مالی نیز منابع مالی ثابت خود را در کشورشان یا جایی دیگر آماده داشته و نیازی هم به کار کردن در اروپا را ندارند. در حال حاضر کشور اتریش این راه را برای متقاضیان مهاجرت و زندگی در اتریش فراهم نموده است تا افرادی که تمکن مالی داشته و می توانند از پس هزینه های زندگی و درمانی و … خود در کشور اتریش بر بیایند و لزومی به کار و کسب درآمد در اتریش نداشته باشند بتوانند از طریق اخذاقامت خودحمایتی اتریش یا مهاجرت از طریق خودحمایتی اتریش به این کشور مهاجرت نموده و زندگی نمایند. لازم به ذکر است که کسانی که از طریق اخذ اقامت خودحمایتی اتریش یا همان مهاجرت از طریق خودحمایتی اتریش اقدام می نمایند و اقامت اتریش را کسب می نمایند نیازی نیست که حتما و همیشه در اتریش زندگی نمایند و طبق قانون شنگن جهت زندگی می توانند به هر یک از کشورهای عضو شنگن نیز رفته و در آنجا به ادامه زندگی بپردازند .

یکی از نکات قابل توجه پلن اقامت خود حمایتی اتریش آنست که برای کار در اتریش باید برای نوع دیگری از ویزاها اقدام کرد که در قسمت ویزای کاری اتریش می توانید اطلاعات آن را مطالعه نمایید. ولی به هر صورت در پلن اقامت خود حمایتی اتریش نیز است که دولت و سازمان مهاجرت مطمئن شود که شما و خانواده تان هر کدام تمکن مالی کافی جهت زندگی در اتریش را دارا بوده و هرگز قصد کار کردن نداشته و فقط قصدتان زندگی در اتریش یا اروپا می باشد و همچنین منبع مالی شما و هزینه های زندگی شما در اروپا از جای دیگری تامین می گردد و صد البته که همۀ کشورهای دنیا از ورود پول و سرمایه به کشورشان استقبال خواهند نمود و اتریش نیز از این امر مستثنی نیست.

 

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و اقامت دائم از طریق آن

یکی از سوالات مهم متقاضیان اخذ اقامت خودحمایتی اتریش این است که آیا این اقامت خودحمایتی اتریش به اقامت دائمی اتریش تبدیل می گردد یا خیر که این موضوع از لحاظ قانونی منعی ندارد و پروسۀ آن بستگی به وکیل شما خواهد داشت، ولی اقامت خودحمایتی اتریش از ابتدا قابلیت دائمی شدن ندارد و در سال اول اقامت یک ساله به شما داده می شود که سخت ترین مرحلۀ کار اخذ اقامت اولیه می باشد که بسته به وکیلی که خواهید گرفت ممکن است کار شما سهل تر گردد.

در سال بعد هم باید جهت تجدید آن اقدام نمایید که اقامت سال دوم را هم به شما یکساله خواهند داد و در سال سوم که برای تمدید اقامتتان اقدام کردید اقامت سه ساله به شما خواهند داد، و بعد از آن در سال پنجم طبق قانون و رویه اقامت پنج ساله را می توانید درخواست نموده و بعد از آن جهت اقامت دائم اتریش اقدام نمایید. توجه داشته باشید که موافقت سازمان مهاجرت اتریش و دولت اتریش جهت تمدید اقامت اشخاص بستگی به عملکرد ایشان در طی سالیان زندگی در اتریش خواهد داشت و در صورت داشتن هرگونه سوء پیشینه و ارتکاب جرم ممکن است که با صدور و تمدید اقامت افراد موافقت ننمایند.

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار

بی شک علاوه بر شاخص های ذکر شده، شاخص های دیگری نیز در شناخت وضعیت اقتصادی و شرایط سرمایه گذاری در اتریش تاثیرگذار هستند که از جمله آنها می توان به نرخ تورم، رشد اقتصادی و رشد قیمت ملک در این کشور اشاره نمود

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و نکات مهم

درمورد یکی از شرایط اخذ اقامت خودحمایتی اتریش باید به این موضوع اشاره کرد که درمورد افراد متقاضی که قصد بردن همراهان خود را دارند و همسر و فرزندان خود را نیز بهمراه خود می خواهند به اتریش ببرند، می بایست برای هر نفر از همراهان به طور جداگانه مبلغی جهت تمکن مالی ایشان در نظر گرفت که البته در این مورد نکته ی قابل ذکر آن است که حتماً لازم نیست که مبلغ 22 هزار یورویی که جهت نفر اصلی باید در حسابش باشد برای نفرات دیگر هم همان مقدار باشد و اگر کمتر نیز بود تا حدودی مشکل نخواهد داشت، بطور مثال ممکن است که پدر 22 هزار یورویی در حساب خود به عنوان تمکن مالی خود داشته باشد ولی برای فرزندان و همسرش مبلغ دیگری لازم باشد که این مبلغ بستگی به نظر سفارت اتریش خواهد داشت.

یکی دیگر از مسائل و شرایط اخذاقامت خودحمایتی اتریش  آن است که نفر اصلی که یا پدر یا مادر خانواده هستند عموماً سوال می کنند که آیا لازم است که برای هر کدام از نفرات خانواده که به عنوان همراه ما قصد آمدن به اتریش را از طریق برنامه اقامت خود حمایتی اتریش دارند یک حساب بانکی جداگانه افتتاح گردد و مبلغ تمکن مالی ایشان در حساب خودشان قرار گیرد یا نه که پاسخ ما به شما این است که قطعاً بهتر خواهد بود که کل مبلغ برای خانواده داخل حساب نفر اصلی باشد و مشکلی هم از این نظر پیش نخواهد آمد .

  

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و مزایای آن

بی شک اخذاقامت اتریش از طریق خودحمایتی دارای مزایایی می باشد که در ذیل بصورت تیتر وار به آن اشاره خواهیم نمود:

 • محیط کسب ‌و کار جذاب
 • ثبات و امنیت بالا
 • نرخ مالیات مناسب
 • بهره وری بالا
 • امکان آموزش کسب ‌و کار محور
 • جمعیت مناسب
 • محیط سیاسی مناسب
 • امکان زندگی در بهترین شهر جهان

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه دادآور نسیم مهر تماس بگیرید مشاوره رایگان و مهاجرت آسان با دادینلی.

blank
جاب آفر غیر تخصصی
blank
ویزای استارت ‌آپ انگلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست