پرستاری در آلمان - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر مهاجرت کاری

پرستاری در آلمان

بدون دیدگاه
blank

پرستاری در آلمان:

به لطف شرایط خوب زندگی در آلمان ، بخش بزرگی از مردم از سلامتی خوبی برخوردار هستند. با افزایش امید به زندگی و پیری جامعه ، تقاضای مراقبت های حرفه ای و همچنین مراقبت های پزشکی اولیه نیز افزایش می یابد. آلمان دارای یک سیستم بهداشتی پایدار است ، با این حال ، پرستاران آموزش دیده بیش از هر زمان دیگری تقاضا می شوند و از اهمیت بیشتری برخوردارند. بیمارستان ها ، خانه های سالمندان و سایر مراکز مراقبت همیشه مراقبت های خود را در سطوح مختلف انجام می دهند تا تقاضای فزاینده در موارد بهداشتی و مراقبتی را برآورده کنند و  انتظار می رود تقاضا در سالهای آینده نیز به رشد خود ادامه دهد. آیا دوست دارید بخشی از سیستم پایدار بهداشت آلمان شوید؟ سپس در اینجا بیاموزید که چگونه کار خود را در بخش پرستاری شروع کنید.!

 

وظایف در بخش مراقبت

شما به عنوان یک پرستار در هر مرحله از زندگی از افراد مراقبت می کنید ، شامل موارد زیر است

پرستاری

پرستاری کودکان

مراقبت از سالمندان

وظایف شما در پرستاری شامل  مشاوره ، پشتیبانی و مراقبت از بیماران در یک محیط بستری یا سرپایی است. علاوه بر این ، بسته به تخصص و صلاحیت ، مستندات و ارزیابی اقدامات پرستاری و همچنین اجرای دستورات پزشکی و کمک به اقدامات پزشکی وجود دارد. در همان زمان ، شما به عنوان یک کارمند پرستاری ، به عنوان یک فرد تماس گیرنده و مناسب برای اقوام در دسترس هستید.

 

آمار مربوط به پرسنل پرستاری در آلمان:

1.7 ملیون نفر در بخش مراقبت از سالخوردگان و بیماران مشغول به کار هستند.

بیش از 25 هزار موقعیت کاری خالی هستند.

blank

شرایط ورود  پرستاران بین المللی

هرکسی که بخواهد به طور دائم در حرفه پرستاری در آلمان کار کند ، برای انجام این حرفه به مجوز دولتی احتیاج دارد. به عنوان یک قاعده ، برای اجازه کار در آلمان به عنوان یک پرستار ، باید شرایط رسمی زیر را داشته باشید:

 

اعتبار و صلاحیت مدارک:

صلاحیت شما به عنوان پرستار ، که در کشور مبدا خود کسب کرده اید ، باید در آلمان شناخته شود. مقام مسئول شما بررسی می کند که آیا صلاحیت حرفه ای شما با صلاحیت آلمان برابر است یا خیر. اگر اینگونه نیست ، می توانید در یک آزمون دانش یا یک دوره سازگاری شرکت کنید تا سطح معادل دانش را بدست آورید.

 

زبان:

بسته به ایالت شما به سطح ب1 تا ب2 زبان آلمانی نیاز دارید.

مناسب بودن سلامتی:

با داشتن گواهی از پزشک آلمانی ، باید ثابت کنید که از نظر جسمی و روحی سالم هستید و بنابراین برای حرفه پرستار مناسب هستید.

شایستگی و قابلیت اطمینان شخصی: برای اثبات قابلیت اطمینان بودن خود ، به اثبات مصونیت از مجازات نیاز دارید. بسته به شرایط  شما باید این مدرک را از کشور خود یا گواهی پلیس آلمان ارائه دهید.

برای اشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به آلمان هم اکنون درخواست مشاوره خود را در سایت ثبت کنید.

blank
کاریابی در سوئد
blank
ویزا کارت و مسترکارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست