ویزای یونان - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر ویزای یونان

ویزای یونان

بدون دیدگاه
blank

یونان: مکانی زیبا برای … سرمایه گذاری!

یونان یک کشور هیجان انگیز در جنوب شرقی سواحل اروپا برای سرمایه گذاری و خرید خدمات و محصولات با کیفیت بالا است. این کشور همچنین مکانی ممتاز ، استراتژیک جغرافیایی ، ایده آل برای کسانی است که به دنبال تأمین بازار اروپا یا گسترش تجارت خود به سایر نقاط جهان هستند. یونان به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و منطقه یورو ، دسترسی به بازارهای منطقه ای با رشد بالا و نوظهور را ارائه می دهد ، دروازه ای عالی – بدون هرگونه مانع تجاری – برای بیش از 140 میلیون مصرف کننده در جنوب شرقی اروپا و مدیترانه شرقی.

GOLDEN VISA GREECE ارائه دهنده اقامت بدون شهروندی

برنامه ویزای طلایی یونان که در ژوئیه 2013 راه اندازی شد ، در ازای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، ویزای اقامت پنج ساله را اعطا می کند. حداقل شرط اقامت وجود ندارد و کودکان تا 21 سال در برنامه خانواده گنجانده شده اند. در صورت حفظ سرمایه گذاری در ویزا ، ویزا برای پنج سال اعطا می شود و هر پنج سال تمدید می شود. برای حفظ و تمدید ویزای سرمایه گذار نیازی به زندگی در کشور نیست. با این حال تابعیت تنها پس از هفت سال اقامت قابل دریافت است.

 

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری250000 یورویی در املاک و مستغلات در یونان مورد نیاز است و این برنامه یونان را به کمترین سطح سرمایه گذاری در بین طرح های ویزای اقامت املاک و مستغلات در اروپا تبدیل می کند. این ملک که می تواند در هرجای سرزمین اصلی یونان یا جزایر واقع شود ، می تواند مسکونی یا تجاری باشد. هر تعداد ملک می تواند با هم ترکیب شده و حداقل سرمایه گذاری 250000  یورویی را تشکیل دهد. خریداران مشترک می توانند سرمایه گذاری ها را در یک ملک ترکیب کنند.

 

روند

روند درخواست از زمان سرمایه گذاری تا زمان صدور مجوز اقامت تقریباً 40 روز به طول می انجامد. متقاضی باید قبل از اقدام برای ویزا ، سرمایه گذاری در یونان را انجام دهد. هنگامی که یک ملک انتخاب شد ، وکلائی که ما به آنها توصیه می کنیم می توانند از روند درخواست ، انتقال و کارهای حقوقی ملک مراقبت کنند.

 

یک برنامه معمول شامل بحث اولیه با خود و به دنبال آن بازدید 3 یا 4 روزه از یونان برای مشاهده املاک ، ملاقات با وکلا و افتتاح حساب بانکی است. درخواست پس از این مرحله را می توان در یونان توسط وکلای مشتری تحت وکالت نامه پردازش کرد. به شرطی که در این مرحله همه کارها به درستی انجام شده باشد ، مشتری نیازی به مراجعه مجدد برای جمع آوری اجازه اقامت نخواهد داشت.

 

همچنین در صورت عدم امکان بازدید می توانید از راه دور کل مراحل را انجام دهید. مشاور باتجربه ما می تواند شما را در انتخاب یک سرمایه گذاری مناسب در املاک و مستغلات از آسایش منزل خود کمک کند در حالی که شرکای حقوقی ما از طرف شما از مراحل درخواست مراقبت می کنند.

گلدن ویزای یونان

الزامات

علاوه بر متقاضیان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، به سابقه کیفری روشن و بیمه درمانی برای پوشش هرگونه اقامت در یونان نیاز دارند. حداقل شرط اقامت وجود ندارد و ویزای اقامت پس از پنج سال با حفظ سرمایه می تواند تمدید شود.

 

هزینه ها

هزینه های دولت ، دفاتر اسناد رسمی و وکالت برای خرید ملک و درخواست ویزا در حدود 15000 یورو خواهد بود. بعلاوه مالیات بر ارزش افزوده 24٪ برای پرداخت در یونان برای خرید ملک جدید وجود دارد.

 

خانواده

اعضای واجد شرایط خانواده شامل همسر و کلیه فرزندان زیر 18 سال می شود. کودکان 18 سال به بالا می توانند در صورت تحصیل و وابستگی واجد شرایط باشند. برنامه اقامت یونان اخیراً به والدین سرمایه گذار و همسر نیز تعمیم داده شد.

 

مالیات

افراد غیر مقیم یونان از درآمد خود که از یونان اخذ می شود مالیات پرداخت می کنند اما از درآمد خارج از کشور پرداخت نمی کنند. مالیات بر درآمد با نرخ 22٪ شروع می شود. درآمد اجاره بهای ملک در یونان با نرخ هایی از 11٪ تا 33٪ مالیات دریافت می شود. هزینه های خاصی از درآمد ناخالص کسر می شود. مالیات بر سود سرمایه (CGT) 15٪ از فروش ملک است.

زندگی و کار کردن

اجازه اقامت به متقاضی اجازه می دهد در یونان زندگی کند اما کار نکند. با این حال متقاضی می تواند در یونان تجارت ایجاد کند.

 

مسافرت رفتن

به دست آوردن ویزای بازدید کننده برای سفر به اروپا و منطقه شینگن از بسیاری از کشورهای خاورمیانه ، آسیا و آفریقا مشکل ساز شده است. پس از اعطای اجازه اقامت یونان ، آزادی سفر در سراسر منطقه شینگن اتحادیه اروپا مجاز است.

 

تابعیت و گذرنامه

متقاضیانی که در یونان زندگی می کنند می توانند پس از هفت سال برای تابعیت و گذرنامه اقدام کنند. هنگامی که متقاضیان تابعیت کسب کردند ، آنها دیگر نمی توانند سرمایه گذاری خود را انجام دهند زیرا نیازی به تجدید ویزا نیست. به دلیل نیاز به اقامت در این کشور ، برنامه ویزای طلایی یونان به جای تابعیت از طریق سرمایه گذاری ، یک برنامه سرمایه گذاری اقامت محسوب می شود. با این وجود گزینه تابعیت برای کسانی که متعهد به زندگی در یونان هستند وجود دارد.

 

فواید

متقاضیان حق زندگی در یونان را به دست می آورند اگرچه نیازی به این کار نیست. با داشتن کارت اقامت ، همه اعضای خانواده می توانند به راحتی و بدون درخواست ویزا به منطقه ویزای شینگن اتحادیه اروپا سفر کنند. اگر ساکن ملک را به یک شهروند غیر اتحادیه اروپا دیگر بفروشد ، اقامت یونان به سرمایه گذار جدید قابل انتقال است.

موسسه حقوقی دادآور نسیم مهر با نام های دادینلی و ترکیه ویت آس نماینده قانونی خدمات مهاجرتی ترکیه ،کانادا ، انگلیس و… در ایران و ترکیه شما را برای رسیدن به هدفتان (مهاجرت به یونان) همراهی می کنند مهاجرت آسان به یونان با  turkey-with-us

برای ادامه مشاهده دیگر پلن های مهاجرت به یونان روی لینک زیر کلیک کنید.

مهاجرت به کانادابرای آشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به یونان و اقامت ارزان یونان هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را در سایت ثبت کنید.

هلدینگ ترکیه ویت آس

blank
ویزای تحصیلی در ژاپن
blank
مکان های دیدنی کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست