ویزای کاری ژاپن - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر

ویزای کاری ژاپن

بدون دیدگاه
ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری ژاپن:

ویزای کاری ژاپن افراد خارجی که با هدف کار وارد ژاپن می شوند نیاز به ویزای کار در ژاپن دارند . سه نوع ویزای کار برای ژاپن وجود دارد :

ویزای کار معمولی ژاپن که برای تعدادی از حرفه ها مانند استاد یا هنرمند صادر می شود .

ویزای حرفه ایی ژاپنی با مهارت بالا ، که از طریق یک سیستم مبتنی بر سیستم امتیاز بندی صادر می شود و مدت طولانی تری اقامت صادر می کند و مزایای بیشتری را نسبت به ویزای کاری معمولی ارائه می دهد.

ویزای تعطیل کار ژاپن ، که به اتباع کشور هایی که قرداد تعطیلات کار با ژاپن دارند ، صادر می شود .

به هر شهروند خارجی که قصد زندگی و کار در ژاپن را برای هر مدت زمان دارد ، نیاز به ویزای کار در ژاپن در دارد . اگر چه شهروندان چندین کشور وجود دارند که از داشتن ویزای ژاپن معاف هستند، این معافیت فقط در مورد ورود به عنوان گردشگر ، به عنوان بازدید کننده های کوتاه مدت و افراد تجاری یا سایر اهداف تفریحی اعمال می شود .

برای اقامت طولانی مدت (کار ، تحصیل، الحاق خانواده )همه باید ویزای ژاپن مناسبی را بدست آورند .

مدارک مورد نیاز ویزای کار ژاپن

ویزای کاری ژاپن مستلزم داشتن داضتن شرایط ، امتیازات و مدارکی است .

در صورتی که شخص حداقل بتواند 70 امتیاز کسب کند می تواند مدارک خود را به همراه فرم در خواست ویزا به سفارت ژاپن ارائه دهد .

پرکردن فرم درخواست ویزا

داشتن پیشنهاد شغلی یا جاب آفر

داشتن حداقل مدرک تحصیلی و ریز نمرات آن

داشتن سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی

ترجمه نامه کاری

پاسپورت و شناسنامه

ارائه مدرک زبان ژاپنی

عکس پرسنلی با زمینه سفید

نداشتن سوپیشنه کیفری

برخورداری از سلامت روانی و ارائه گواهی پزشکی

نشان دادن تمکن مالی

سن شخص باید زیر 40 سال باشد

نرخ بیکاری در ژاپن :

نرخ بیکاری هر کشوری نشان دهنده در صد افراد بیکار نسبت به افراد شاغل و موقعیت شغلی برای اعزام نیروی کار به ژاپن است . در ژاپن نرخ بیکاری بسیار پایین است و در حدود 4/2 در صد است . این میزان در 24 سال گذشته به حداقل خود رسیده است . پایین بودن نرخ بیکاری در کشوری می تواند تضمین کننده پیدا کردن کار برای افراد می باشد . ژاپن سومین اقتصاد بزرگ جهان را دارد . با توجه به پایین رفتن رشد جمعیت و افزایش سالمند در ژاپن این کشور به دنبال جذب نیروی کار ماهر خارجی و اعطای اقامت و امکانات به آنها است و با تغییر بسیاری از قوانین خود نیروی های جوان کار در سایر کشورها را جذب می نماید.

نحوه کار یابی در ژاپن و موسسات کاریابی :

اگر مهارت های کمی برای زبان ژاپنی دارید ، انگلیسی یاد بگیرید . آموزش زبان انگلیسی یکی از ساده ترین راه ها برای گرفتن شغل در ژاپن است . برنامه ها و مدارس سراسر ژاپن مشتاق استخدام انگلیسی زبانان بومی هستند. صدها شغل در دسترس خارجی ها است.

حتی اگر نمی توانید به زبان ژاپنی صحبت کنید ، می توانید در ژاپن اشتغال پیدا کنید .همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین مشاغل مورد نیاز ژاپن شغل معلمی می باشد . برای اخذ ویزای کار خود در سفارت محلی می توانید اقدام کنید . به محض اینکه به شما یک کار تدریس پیشنهاد شد برای ورود به

زاپن باید ویزای کار خود را تهیه کنید . ویزای کار متخصص شغلی است که با شما برای آن آن استخدام شده اید و جوز کار برای در هرجا ی ژاپن نیست .

ویزای همراه کار در ؤاپن:

در ژاپن ویزای همراه برای کسانی که برای کار به این کشور می روند . صادر می شود . ویزای همراه شامل همسر و فرزندان زیر سن قانونی است و تحت شرایطی پدر و مادر نیز می توانند ویزای همراه را بدست آورند . موضوع الحاق خانواده یکی از  مهم ترین دغدغه های شخصی است که بای کار مهاجرت می کند .نفر اصلی برای اخذ ویزای کار می بایست امتیازاتش به حد نصاب برسد . اما همسر شخص بدون اینکه به مدرک تحصیلی و یا شرایط خاصی نیاز داشته باشد . می توانند بدون محدودیت کار کند. یکی از قوانین جالبی که ژاپن دارد این است که اگر زوجین فرزند زیر 7 سال داشته اباشند که نیاز به مراقبت باشد . بار دار باشند و یا والدین شخص دز یک خانه و تحت تکلف فرزندان باشند و نفر اصلی هم درآمد بالای 8 میلیون ین داشته باشد ، می توانند یکی از والدین خود یا همسر را به ژاپن ببرند.

 

ویزای کار ژاپن

موسسه حقوقی دادآور نسیم مهر با نام های دادینلی و ترکیه ویت آس نماینده قانونی خدمات مهاجرتی ترکیه ،کانادا ، انگلیس و… در ایران و ترکیه شما را برای رسیدن به هدفتان (مهاجرت به ژاپن) همراهی می کنند مهاجرت آسان به ژاپن با  turkey-with-us

برای ادامه مشاهده دیگر پلن های مهاجرت به ژاپن روی لینک زیر کلیک کنید.

مهاجرت به کانادابرای آشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به ژاپن و اقامت ارزان ژاپن هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را در سایت ثبت کنید.

هلدینگ ترکیه ویت آس

 

 

 

اقامت هلند
اقامت در هلند
blank
ویزای تحصیلی در ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست