ویزای تحصیلی در ژاپن - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر - تحصیل در ژاپن

ویزای تحصیلی در ژاپن

بدون دیدگاه
blank

ویزای تحصیلی ژاپن:

تحصیل در ژاپن

تحصیل در کشورهای خارجی و به طور کلی مهاجرت تحصیلی در سنین مختلف امکان پذیر می باشد :

تحصیل مدارس:

تحصیل در مدارس ژاپن ، به مدت 9 سال اجباری می باشد . پس از 9 سال دوره دبستان و دوره راهنمایی ،تحصیل در دبیرستانهای ژاپن 3 سال به طول می انجامد . اکثر مدارس این کشور دولتی بوده و هزینه هایی ندارد . تعدادی از مدارس نیز به زبان انگلیسی تدریس می شود و بین المللی می باشد .

تحصیل در مقطع لیسانس :

طول دوره  این مقطع 4 سال و در بعضی از مواقع به مدت 6 سال می باشد. دوره لیساس به زبان ژاپنی می باشد و برای تسلط به این زبان ، می توان 1 سال در این کشور زبان ژاپنی را فرا گرفت .

تحصیل در مقطع فوق لیسانس :

طول مدت این دوره 2سال می باشد . حدود و میانگین هزینه این دوره 5 هزار دلار می باشد . این دوره نیز به زبان ژاپنی برگزار میشود .

ویزای تحصیلی ژاپن

تحصیل در مقطع دکتری:

دز این مقطع امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد . طول دوره در حدود 3 الی 4 سال می باشد . در تمامی مقاطع در ابتدا دانشجویان اجازه کار نخواهند داشت ، مجوز کار باید از اداره مهاجرت این کور دریافت شود . از این طریق می توان بخشی از هزینه های زندگی دانشجویی را تامین کرد.همچنین دریافت فاند تحصیلی ژاپن و بورسیه نیز برای دانشجویان بین المللی در دسترس است که بیشترین آن  بورس  تحصیلی مرتبط با دولت ژاپن می باشد . این کمک هزینه تحصیلی است که هر سال برای کمک به دانشجویان خارجی برای ثبت نام در دانشگاه های ژاپن انجام می شود دو مورد اصلی برای پذیرش وجود دارد: توسط سفارت ژاپن یا کنسولگری عمومی ارائه می شود .

از طرف دانشگاه ژاپنی مورد نظر که شما را برای تحصیل قبول می کند ، ارائه می شود . شما از طریق فرایند در خواست ، اولین موردی که باید انجام دهید ، فرم لازم را تکمیل کرده و برای سفارت ژاپن ارسال می کنید ، دو شرط مهم دیگر این است که شما باید شهروند کشوری باشید که با ژاپن رابطه دیپلماتیک دارد  و باید ویزای دانشجویی معتبعری داشته باشید .

را کسب نمایید ، شامل موارد زیر خواهید شد:Mextاگر با موفقیت بورسیه

در مقطع کارشناسی ارشد 120000 در ماه

ماهانه 146000 برای دانشجویان دوره فشرده ژاپنی و دانشجویان تحقیقاتی .

ماهانه 147000 برای دانشجویان برنامه های کارشناسی ارشد .

ماهانه 148000 برای دانشجویان برنامه دکتری

تقریبا برای زندگی ، غذا و مسافرت در ژاپن حداقل مبلغ 1000 دلار رد ماه دریافت خواهید کرد و هزینه های شهریه را نیز تحت پوشش خود قرار می دهد.

بررسی ویزای همراه تحصیل در ژاپن:

برای افراد متقاضی تحصیل در کشور های خارجی و کشور ژاپن، بردن همراه با عنوان همسر و فرزندان امری مورد اهمیت می باشد .کشور ژاپن جزء کشور های به شمار می رود که اجازه بردن همسر و فرزندان وابسته به خانواده را به فرد دانشجو خواهد . برای اقدام و درخواست ویزای همراه نیز مدارک و اسنادی مورد نیاز می باشد . از جمله این موارد اثبات تمکن مالی کافی برای حمایت از همسر و فرزندان برای زندگی در کشور ژاپن می باشد .

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی ژاپن :

اگر قصد دارید بیش از سه ماه در ژاپن تحصیل کنید ، باید ویزای تحصیلی ژاپن دریافت نمایید . ویزای تحصیلی به اسناد و مدارکی نیاز دارد که به طور کلی به شرح زیر می باشد :

.گواهی صلاحیت – سند اصلی و یک نسخه کپی

. گواهی پذیرش – که توسط مدرسه یا دانشگاه به شما داده می شود.

. بسته به کشور مبدا ، سایر اسناد اضافی دیگری ممکن است از شما درخواست شود.

. همچنین اداره مهاجرت ژاپن به کلیه متقاضیان ویزا درخواست می کند که توانایی پشتیبانی  خود را از جمله پرداخت شهریه، هزینه های زندگی و سایر هزینه های خود را در ژاپن ثابت کنند . این میزان بسته به شهریه مدرسه و دانشگاه شما مدت اقامت در ژاپن و شرایط زندگی شما پس از ورود به ژاپن متفاوت باشد .

مهاجرت به ژاپن

موسسه حقوقی دادآور نسیم مهر با نام های دادینلی و ترکیه ویت آس نماینده قانونی خدمات مهاجرتی ترکیه ،کانادا ، انگلیس و… در ایران و ترکیه شما را برای رسیدن به هدفتان (مهاجرت به ژاپن) همراهی می کنند مهاجرت آسان به ژاپن با  turkey-with-us

برای ادامه مشاهده دیگر پلن های مهاجرت به ژاپن روی لینک زیر کلیک کنید.

مهاجرت به کانادابرای آشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به ژاپن و اقامت ارزان ژاپن هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را در سایت ثبت کنید.

هلدینگ ترکیه ویت آس

ویزای کاری ژاپن
ویزای کاری ژاپن
blank
ویزای یونان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست