شهروندی ترکیه - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر

شهروندی ترکیه

بدون دیدگاه
اقامت شهروندی ترکیه

مزایای شهروندی ترکیه

امکان ورود به بیش از 111 کشور بدون ویزا از جمله اتحادیه اروپا. و به زودی ، پس از پایان مذاکرات بین ترکیه و اتحادیه اروپا در مورد پیوستن ترکیه به اتحادیه های اروپا ، به همه انواع پاسپورت ترکیه اجازه ورود بدون ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا را می دهد

با وجود دریافت یکی از مهمترین گذرنامه های جهان ، بازده بالایی از سرمایه شما تضمین می شود

زمان رسیدگی به دستیابی به تابعیت علاوه بر گذرنامه ترکیه تقریباً 90 روز طول خواهد کشید

امکان دریافت خدمات پزشکی و آموزش ماهرانه رایگان برای شما و زندگی خانوادگی شما

امکان استفاده از سیستم بازنشستگی

در یک زمان ، کشورهای اروپایی و خاورمیانه به سادگی در زندگی خود به امنیت ، دموکراسی و آزادی دست پیدا خواهید کرد

با کمک از تجربه بالا و دانش عملی ترکیه ویت آس در مورد بهترین پروژه های مسکونی و سرمایه گذاری ، تیم تخصصی چند زبانه ما  به منظور صرفه جویی در وقت خود ، بهترین و مطمئن ترین گزینه ها را با توجه به نیازهای شما با درجه بالایی از اعتماد به نفس ارائه می دهند

خرید ملک درترکیه

خرید املاک و مستغلات مناسب برای تابعیت ترکیه را با تضمین بهترین قیمت ها و اطمینان از اسناد قانونی برای حفظ حقوق خود به پایان برسانید.

برای شهروندی اقدام کنید

ما از طریق تیم وکلای ماهر خود که متخصص در امور شهروندی ترکیه هستند ، پرونده کامل شما را برای درخواست شهروندی آماده می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که درخواست شما رد نمی شود.

تا پاسپورت ترکی خود را دریافت کنید

تیم ما پرونده شما را پیگیری می کند تا زمانی که در مدت زمان تقریباً 90 روز پاسپورت بگیرید.

تابعیت ترکیه از طریق ملک

مراحل درخواست شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

مالکیت درست را انتخاب کنید

ارائه بهترین پروژه های مناسب برای اخذ تابعیت ترکیه با بهترین قیمت های واقعی تضمین شده

افتتاح حساب بانکی ترکیه

کمک به شما برای افتتاح حساب بانکی رایگان با شماره مالیات برای تکمیل معامله

ارزیابی املاک

ارزیابی املاک و مستغلات با تضمین و تأیید شده ترین همراه

آماده سازی درخواست شهروندی

تهیه اکثر اسناد مورد نیاز برای درخواست تابعیت ترکیه و ارسال درخواست خود با وکیل متخصص ترکیه برای تابعیت ترکیه با بهترین قیمت فرآیند شهروندی را دنبال کنید

پیگیری درخواست شما تا تحویل شناسه و پاسپورت ترکی

اقامت شهروندی ترکیه

درباره ترکیه

ترکیه در چند وقت اخیر به دلیل توسعه سریع ، قدرت و زیبایی طبیعت خود به اولین مقصد برای بسیاری از شهروندان ایرانی و خارجی تبدیل شده است و همچنین به دلیل جو متمایز سرمایه گذاری که فراهم می کند ، در بسیاری از زمینه ها نیز اولین مقصد برای سرمایه گذاران است. موقعیت استراتژیک ترکیه ، این کشور را به عنوان یک نقطه تماس بسیار مهم و ضروری ، به ویژه در زمینه های تجارت و صنعت ، و همچنین سرمایه گذاران را قادر می سازد تا از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیز تابعیت ترکیه را بگیرند!

ترکیه یک کشور بزرگ اوراسیایی است که در شرایط استراتژیک واقع شده و با سه دریا هم مرز است. موقعیت ترکیه از طریق اتصالات حمل و نقل عالی ارتباط با بازارهای اصلی را تسهیل می کند. اگرچه آنکارا پایتخت آن است ، اما پیشروترینو بزرگ ترین  شهر ترکیه استانبول است و اصلی ترین مرکز تجاری و فرهنگی آن است.

تابعیت ترکیه توسط سرمایه گذاری

تابعیت از طریق سرمایه گذاری ترکیه در ژانویه 2017 به منظور جلب سرمایه گذاری مستقیم خارجی و تقویت رشد در بخش املاک و مستغلات این کشور آغاز شد. این برنامه به متقاضیان این امکان را می دهد تا انواع مختلفی از کمک های اقتصادی را به جامعه ترکیه انتخاب کنند و در نتیجه اقتصاد کشور را توسعه دهند.

با قرار گرفتن شهر استانبول از اروپا و آسیا در تنگه بسفر ، ترکیه یک کشور نیمه قاره اوراسیا است. واقع شدن آن در چهارراه اروپا و آسیا ، آن را به کشوری با اهمیت ژئواستراتژیک قابل توجه تبدیل می کند.

 

مزایای برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری ترکیه

دسترسی بدون ویزا هنگام ورود به 111 مقصد از جمله هنگ کنگ ، ژاپن و سنگاپور

تابعیت کشوری که از آب و هوای معتدل مدیترانه ای ، مناظر زیبا و سطح بالای زندگی برخوردار است

تابعیت کامل اعطا شده به متقاضی و اعضای خانواده

واجد شرایط بودن ویزای سرمایه گذاری E-2 در ایالات متحده آمریکا برای یک دوره پنج ساله قابل تمدید

دسترسی به یک کشور نیمه قاره اوراسیا که یک قطب اقتصادی ، مالی و سیاسی با ثبات بین اروپا ، آسیای غربی و خاورمیانه است

شرایط تابعیت ترکیه توسط سرمایه گذاری

برای احراز شرایط تابعیت ، متقاضی اصلی باید یکی از شرایط سرمایه گذاری زیر را داشته باشد:

 

حداقل 250000 دلار املاک و مستغلات خریداری کنید

حداقل 500000 دلار سرمایه سرمایه ثابت سرمایه گذاری کنید

حداقل 500000 دلار یا معادل ارز خارجی یا لیره ترکیه به حساب بانکی ترکیه واریز کنید

حداقل 500000 دلار یا معادل ارز خارجی یا لیر ترکیه را به اوراق قرضه دولتی تعهد کنید

حداقل 500000 دلار یا معادل ارز خارجی یا لیره ترکیه را به سهم صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات یا سهم صندوق سرمایه گذاری مخاطره آمیز تعهد کنید

برای حداقل 50 نفر شغل ایجاد کنید ، همانطور که توسط وزارت خانواده ، کار و خدمات اجتماعی تصدیق شده است

متقاضی اصلیاین امکان را دارد که همسر خود ، فرزندان زیر 18 سال و فرزندان از هر سنی را که با معلولیت زندگی می کنند در پرونده خود وارد کند.

رویه ها و چارچوب زمانی برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری ترکیه

پس از اینکه متقاضیان گزینه سرمایه گذاری واجد شرایط را انتخاب کردند ، به خانواده اجازه اقامت داده می شود. سپس متقاضی اصلی موظف است یک حساب بانکی در ترکیه افتتاح کند.

پس از تهیه کلیه اسناد مورد درخواست (از جمله گواهینامه ها و ترجمه های قابل اجرا) ، می توان سرمایه گذاری را تکمیل کرد و اسناد را به دولت ارائه داد. پس از دریافت درخواست توسط دولت ، روند بررسی آغاز می شود و ممکن است مصاحبه صورت بگیرد. درخواست ها معمولاً ظرف شش تا نه ماه تأیید می شوند و پس از آن اسناد شهروندی صادر می شود. سپس درخواست پاسپورت را می توان ارسال کرد.

موسسه حقوقی دادآور نسیم مهر با نام های دادینلی و ترکیه ویت آس نماینده قانونی خدمات مهاجرتی ترکیه در ایران و ترکیه شما را برای رسیدن به هدفتان (شهروندی ترکیه) همراهی می کنند مهاجرت آسان به ترکیه با  turkey-with-us

برگه اثبات نژاد ترک برای ایرانیان

در دهه‌ی 1980، ترکیه با تصویب قانون 2025 به نام “قانون ترکیه”، یک راهکار حمایتی برای ترک‌ها فراهم کرد. این قانون افرادی که به نژاد ترک تعلق دارند، از مزایا و حمایت‌هایی مانند تحصیل رایگان و اقامت آسان در ترکیه بهره‌مند می‌ساخت. این مقاله به بررسی تغییرات این قانون در طول زمان و اثرات آن بر ایرانیان می‌پردازد.

تاریخچه قانون:

قانون 2025 ابتدا برای ترک‌ها در ترکیه و کشورهای همسایه مانند عراق، سوریه، قبرس و… امکانات حمایتی فراهم کرد. با گذر زمان، عضویت کشورهای جدید در این اتحادیه و تغییر در قوانین و شرایط موجب اصلاحات در قانون ترکیه شد.

وضعیت فعلی:

اکنون این اتحادیه شامل پنج کشور اصلی (آذربایجان، قزاقستان، قرقیزستان، ترکیه، ازبکستان) و سه کشور ناظر (مجارستان، قبرس شمالی، ترکمنستان) است. با این حال، برگه اثبات نژاد ترک به افراد این کشورها اجازه می‌دهد که از حمایت‌های متنوعی در ترکیه بهره‌مند شوند.

اثرات بر ایرانیان:

تا سال 1391 در ایران نیز این برگه صادر می‌شد و افراد می‌توانستند از مزایا و حمایت‌های آن بهره‌مند شوند، به خصوص در زمینه تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه. با امکانات حاصل از این برگه، افراد می‌توانستند به راحتی در ترکیه زندگی کرده و حتی مشغول به کار شوند.

تغییرات پس از سال 1391:

با گذشت زمان و تغییر سیاست‌ها، از سال ۱۳۹۱ امکان دریافت این برگه برای ایرانیان منتفی شد. این تغییر نشان‌دهنده تحولات در سیاست‌ها و قوانین ترکیه است که به یک روند گسترده‌تر از تقویت و حفظ نژاد ترک ختم نشده است.

از آنجا که امکان دریافت برگه اثبات نژاد ترک برای ایرانیان وجود ندارد، اهمیت دارد که به اطلاعات موجود در فضای مجازی با احتیاط نگریسته شود. اطلاعات صحیح و مطمئن از منابع قابل اعتماد دریافت شود تا از وقوع ابهامات و اشتباهات در تصمیم‌گیری‌ها جلوگیری شود. همچنین، ایرانیان باید به روش‌های دیگر برای بهره‌مندی از فرصت‌های ترکیه توجه کنند و به دنبال راه‌حل‌های جایگزین برای تحقق اهداف شخصی و حرفه‌ای خود باشند.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات دقیق‌تر و مشاوره در ارتباط با موضوع برگه اثبات نژاد ترک و امکانات حمایتی، خوشحال می‌شویم که با دپارتمان بازرگانی مجموعه “With Us” تماس بگیرید.

برای ادامه مشاهده دیگر پلن های مهاجرت به ترکیه روی لینک زیر کلیک کنید.

مهاجرت به ترکیهبرای آشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به ترکیه و اقامت ارزان ترکیه هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را در سایت ثبت کنید.

هلدینگ ترکیه ویت آس

blank
فرانچایز در ترکیه
blank
ویزای تحصیلی در ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست