ثبت شرکت در قبرس - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر - ترکیه با ما

ثبت شرکت در قبرس

بدون دیدگاه
ثبت شرکت در قبرس

ثبت شرکت در قبرس :

در قبرس از طریق ثبت شرکت می توان اقامت موقت 2 ساله گرفت و تا هر زمانی که شرکت فعال باشد و هزینه بیمه و مالیات های مربوطه پرداخت شود می توان اقامت افراد موسس شرکت را تمدید نمود ، همچنین پس از مدتی می توان برای اخذ اقامت دائم کرد.

طبق قانون ، هرگونه فعالیت اقتصادی در قبرس باید در چاچوب یک شرکت ثبت شده انجام پذیرد و تمامی حساب های بانکی برای جلوگیری از پولشویی و هرگونه تخلف دیگر ، زیر ذره بین قرار دارند .

حتی راه انداختن یک مغازه ساده نیز به یک شرکت ثبت شده نیاز دارد . اگرچه می توان کارهای چندین مغازه و یا بیزنس دیگر را با یک شرکت ثبت شده انجام داد ولی به هرحال باید حداقل یک شرکت ثبت شده در پشت صحنه وجود داشته باشد . در حالت عادی و برای افراد قبرسی و یا اروپایی ، هیچ محدودیت و یا شرط خاصی برای ثبت شرکت وجود ندارد . ولی اگر شخصی در ایران بخواهد از طریق ثبت شرکت ،اقامت بگیرد و حساب بانکی هم باز کند حتما باید موارد مربوطه و پیش شرط های لازمه را داشته باشد و همچنین هزسنه های لازم پرداخت گردد . در غیر این صورت به کسی اقامت داده نمی شود .

مهاجرت به قبرس

برای ثبت شرکت در حالت کلی مبلغ 120000 دلار باید به مدت دو الی سه ماه در حساب بانکی شخص در قبرس موجود باشد 10000دلار نیز به صورت مادام و تا زمانی که شرکت در حال فعالیت است در حساب بانکی شخص به صورت بلوکه خواهد بود و صاحب شرکت هیچ دسترسی به آن نخواهد داشت.

به طور کلی 2 نوع شرکت میتوان در قبرس ثبت نمود:

Trading company

این نوع شرکت ها می توانند به خرید ، فروش ، صادرات ، واردات ، ارائه خدمات و هرگونه روش دیگری برای کسب درامد اقدام کنند .

به عبارت دیگر هیچ محدودیتی در فعالیت های این شرکت ها وجود ندارد . برای ثبت شرکت در زمینه خرید و فروش و یا صادرات و واردات حداقل سرمایه باید مبلغ 171000 یورو باشد .

Service company

این نوع شرکت ها فقط می توانند به ارائه خدمات بپردازند و از این طریق کسب درامد کنند و اگر خرید و فروشی نیز توسط این شرکت ها انجام می گیرد باید در راستای خدماتی باشد که ارائه می دهند . شرکت خدماتی سرمایه اولیه در حد مبلغ 65000 یورو کافی می باشد . پس از انجام مراحل اولیه ثبت شرکت ، به نام متقاضی در یکی از بانک ها ی قبرس حساب جاری باز خواهد شد . سپس باید مبلغ سرمایه اولیه در این حساب واریز گردد و گواهی موجودی حساب جهت صدور اقامت به اداره مهاجرت تقدیم گردد.

برای هر شرکتی که در قبرس ثبت می شود علاوه بر مدیرعامل و رئیس هیت مدیره ، یک منشی قانونی نیز باید تعریف گردد . وظیفه منشی این است که از جانب شرکت ، نامه ها و اسناد قانونی را دریافت کند و در صورت لزوم مراجع دولتی باید بتوانند با منشی شرکت تماس حاصل نمایند  و در مورد ثبت شرکت استعلام کنند.منشی شرکت باید در آدرس ثبتی و قانونی شرکت شما در خاک قبرس مستقر باشد . در صورتی که کسی از جانب شرکت شما پاسخگو نباشد شرکت شما از جانب مراجع قانونی منحل خواهد  شد و کلیه حساب ها و اقامت هایی که گرفته شده نیز منحل می گردد . شما می توانید برای حل این مشکل در قبرس یک دفتر اجاره کنید و یک منشی تمام وقت استخدام نمایید .

ثبت شرکت در قبرس

 وکیل ثبت شرکت در قبرس :

همان طور که می دانید سرمایه گذاری در قبرس و ثبت شرکت‌در قبرس نیازمند انجام کار های اداری بسیاری می باشد که نیاز به داشتن اطلاعات حقوقی دقیق دارند به همین دلیل بهتر است انجام این گونه کار ها توسط افراد متخصص و آگاه در این زمینه ها انجام می گردد . همچنین برای ثبت شرکت در قبرس فرد باید به زبان های رسمی این کشور یعنی زبان ترکی و زبان یونانی تسلط داشته باشد و بتوانند از هرگونه فریب و کلاه برداری در امان باشد به همین دلیل نیاز است که متقاضیان ثبت شرکت در قبرس حتما از وکیل شرکتی که به زبان های این کشور آگاه می باشد و تجربه ثبت شرکت در این کشور را دارد استفاده نمایید .

موسسه حقوقی دادآور نسیم مهر با نام های دادینلی و ترکیه ویت آس نماینده قانونی خدمات مهاجرتی ترکیه در ایران و ترکیه شما را برای رسیدن به هدفتان (اقامت ازطریق ثبت شرکت در قبرس) همراهی می کنند مهاجرت آسان به قبرس با  turkey-with-us

برای ادامه مشاهده دیگر پلن های مهاجرت به قبرس روی لینک کلیک کنید.

 

برای آشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به قبرس و اقامت ارزان قبرس هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را در سایت ثبت کنید.

هلدینگ ترکیه ویت آس

اقامت و ویزای روسیه
اقامت و ویزای روسیه
اقامت ترکیه از طریق ازدواج
اقامت و تابعیت ترکیه با ازدواج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست