تفاوت خرید ملک توسط یک فرد کانادایی یا مهاجر - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر

تفاوت خرید ملک توسط یک فرد کانادایی یا مهاجر

بدون دیدگاه
تفاوت خرید ملک توسط یک فرد کانادایی یا مهاجر

آیا خرید ملک توسط یک فرد کانادایی با یک مهاجر تفاوت دارد؟ خرید ملک توسط یک فرد کانادایی که پاسپورت کانادا دارد با خرید ملک توسط یک مهاجر در کانادا تفاوت دارد. این تفاوت‌ها به دلیل وضعیت مهاجرتی، قوانین و محدودیت‌های مربوط به هر گروه می‌باشد.

  1. وضعیت مهاجرتی:

_ فرد کانادایی: فردی که پاسپورت کانادا دارد، به عنوان یک فرد دارای حق اقامت بلند مدت در کانادا شناخته می‌شود و از نظر قانونی، حق دارد به مدت نامحدود در کشور اقامت کند.

_ مهاجر: مهاجر یک فرد است که به کانادا از کشور دیگری وارد می‌شود و معمولاً برای اقامت در کانادا، نیاز به حصول ویزا یا اجازه اقامت دارد و شرایط اقامت مدت‌ها و محدودیت‌ها ممکن است متغیر باشند.

  1. حقوق و مزایا:

_ فرد کانادایی: فردی که پاسپورت کانادا دارد، از حقوق و مزایای مشابه شهروندان کانادایی برخوردار است که شامل دسترسی به خدمات بهداشتی، آموزشی و اجتماعی، اشتغال آزاد و حمایت‌های اجتماعی می‌شود.

_ مهاجر: مهاجرین اغلب به مرور زمان و پس از کسب اقامت دائمی (Permanent Resident) از برخی از حقوق شهروندان کانادا بهره‌مند می‌شوند. اما تا زمانی که وضعیت اقامت دائمی را نداشته باشند، برخی از حقوق و مزایا به محدودیت‌های خاصی خواهد داشت.

  1. خرید ملک:

_ فرد کانادایی: به عنوان یک شهروند کانادایی، افراد اجازه دارند به صورت مستقل ملک‌ها را خریداری کنند و از حقوق کامل مالکیت برخوردار می‌شوند.

_ مهاجر: مهاجرین نیز می‌توانند ملک‌ها را خریداری کنند، اما این فرآیند ممکن است با محدودیت‌ها و شرایط خاصی همراه باشد، بسته به نوع ویزایی که دارند و وضعیت اقامتی آن‌ها.

  1. مسائل مالیاتی:

_ فرد کانادایی: افراد دارای پاسپورت کانادا معمولاً باید مالیات‌های متعارف کانادا را پرداخت کنند.

_ مهاجر: مهاجرین نیز می‌بایست مطابق قوانین مالیاتی کانادا، به مالیات‌ها پاسخ دهند، اما ممکن است برخی تفاوت‌ها برای آن‌ها نیز وجود داشته باشد.

در نهایت، تفاوت‌هایی که در خرید ملک توسط یک فرد کانادایی و یک مهاجر در کانادا وجود دارد، به برخی عوامل قانونی، مالی، و وضعیت اقامتی هر فرد بستگی دارد. بنابراین، افرادی که تمایل به خرید ملک در کانادا دارند، باید به مسائل مهاجرتی و قوانین کشور دقت کنند و در صورت نیاز، از مشاوره متخصصان بهترین موسسه مهاجرتی و وکلا استفاده کنند تا بهترین تصمیم را بگیرند.

مزایای داشتن پاسپورت کانادایی شامل:

_ اقامت بلند مدت: دارندگان پاسپورت کانادایی حق اقامت بلند مدت در کشور کانادا را دارا می‌باشند و از نگرانی‌های مربوط به ویزا و اجازه اقامت مداوم در کشور خود راحت‌ترند.

_ دسترسی به سرویس‌ها و امکانات: افراد با پاسپورت کانادایی می‌توانند از سرویس‌ها و امکانات حکومتی و اجتماعی کانادا بهره‌مند شوند، که برای مثال شامل سلامتی، آموزش، حمایت‌های اجتماعی و حقوق کارگری می‌شود.

_ سفر آسان: پاسپورت کانادایی به صاحبانش امکان مسافرت آسان به بسیاری از کشورها را می‌دهد، چرا که کانادا به عضویت در یکی از برترین کشورهای دارنده قدرت گذرنامه جهان، یعنی “کمک‌هایی بین‌المللی ایتا” ملحق شده است.

_ امانت‌داری پایدار: کانادا به عنوان یک کشور پایدار و امن شناخته می‌شود، بنابراین داشتن پاسپورت این کشور به صاحبانش امکان زندگی آرام و امن را می‌دهد.

_ تحصیل و کار: دارندگان پاسپورت کانادایی می‌توانند با اطمینان به کاری با ارزش و مشاغل خوب دست یابند و به راحتی در دانشگاه‌ها و مؤسسات تحصیلی کانادا وارد شوند.

_ امتیازات مهاجرتی: در صورت تصمیم به مهاجرت به کانادا، دارندگان پاسپورت کانادایی به عنوان اقوام اصلی مهاجرین از برخی امتیازات مهاجرتی برخوردارند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ پاسپورت کانادا، می‌توانید با دپارتمان بازرگانی مجموعه (With Us) تماس بگیرید. این دپارتمان می‌تواند شما را در مورد فرآیند اخذ پاسپورت کانادا، مراحل مهاجرت، و مزایا و محدودیت‌های مربوط به اقامت در کانادا راهنمایی کند.

Kanadalı bir kişinin mülk satın alması bir göçmenden farklı mıdır
Kanadalı bir kişinin mülk satın alması bir göçmenden farklı mıdır
أسباب وفوائد عمليات التجميل
أسباب وفوائد عمليات التجميل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست