اپلیکیشن های مورد نیاز مهاجرین به کانادا - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر

اپلیکیشن های مورد نیاز مهاجرین به کانادا

بدون دیدگاه
اپلیکیشن های مورد نیاز مهاجرین به کانادا

اپلیکیشن های مورد نیاز مهاجرین به کانادا

برای مهاجرین به کانادا، چند اپلیکیشن مفید وجود دارد که به آن‌ها کمک می‌کند تا در زمینه‌های تحصیل، کار و اقامت در کانادا اطلاعات لازم را به دست آورند. به عنوان مثال:

“IRCC – بازاریابی کانادا”:

این اپلیکیش سوییراست که به زبان‌های فارسی، انگلیسی و فرانسه در دسترس قرار دارد، برای مهاجران و دارندگان ویزای کاری، ویزای دانشجویی، و خانواده‌هایشان قابل استفاده است. از این برنامه می‌توان برای مشاهده وضعیت اقامت و ویزا، ثبت نام در دوره‌های آموزشی مربوطه و مشاهده اطلاعات مربوط به مهاجرت استفاده کرد.

“ArriveCAN”:

این اپلیکیشن برای مهاجران   که قصد ورود به کانادا را دارند، مفید است. این برنامه برای ثبت تاریخ ورود و ارسال اسناد مربوط به ویزا و کرونا ویروس استفاده می‌شود.

“LinkedIn”:

این اپلیکیشن برای یافتن کار و ارتباط با افرادی که در صنعت مورد علاقه شما فعالیت می‌کنند، به کاربران خود کمک می‌کند. این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد با افرادی که در همان حوزه فعالیت کرده‌اید، روابطی برقرار کرده و بازار کار را برای خود روشن تر کنید.

“Mango Language”:

این اپلیکیشن به  کاربران آموزش زبان انگلیسی و فرانسه (از طریق فیلم‌ها، موسیقی و کتاب‌های الکترونیکی) می‌دهد که برای مهاجرانی که به تازگی به کانادا آمده‌اند و در زبان انگلیسی یا فرانسه سختی می‌کشند، مفید است.

“Settle-in.com”:

این برنامه برای کمک به مهاجران در تسهیل مسایل مسکن، حمل‌ونقل، بانکداری و امور اداری مختلف، طراحی شده است.

همچنین، این مهاجرین می‌توانند از  اپلیکیشن‌هایی مانند “TripAdvisor” و “Google Maps” برای یافتن رستوران‌های کانادایی و دیدنی‌های محلی نیز استفاده کنند.

“WorldRemit Money Transfer App”:

برای مهاجرانی که نیاز به ارسال پول به کانادا دارند، این اپلیکیشن بسیار مفید است. با استفاده از این برنامه می‌توانید پول خود را به کانادا انتقال دهید.

  “GoHere”:

این اپلیکیشن برای افرادی که تازه  به کانادا آمده‌اند و به دنبال مراکز خرید، گردشگری، مکان‌های تفریحی و دیگر مکان‌های عمومی هستند، توصیه می‌شود.

“WeatherCAN”:

این برنامه یکی از بهترین   برنامه‌های پیش بینی وضعیت آب و هوا در کانادا است که به کاربران امکان می‌دهد وضعیت هوای محل خود را پیش بینی کرده و مجهز به هشدارهای رسمی هوایی است.

blank

به طور کلی، زندگی در کانادا می‌تواند به سرعت به مسیر صحیح هدایت شود اگر مهاجران از خدمات ارائه شده توسط اپلیکیشن‌های معروف و موجود در بازار استفاده کنند. و البته باید توجه داشت که شما می‌توانید از اپلیکیشن‌های دیگری که به نظر خودتان مفید می‌آیند، استفاده کنید.برای مهاجرت به کانادا با دادینلی در تماس باشید (دانلود اپ دادینلی از بازار)

blank
Kanada’ya Göçmenlik
مهاجرتی به کانادا با خانواده
مهاجرت به کانادا با خانواده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست