اقامت و ویزای روسیه - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر - ترکیه با ما

اقامت و ویزای روسیه

بدون دیدگاه
اقامت و ویزای روسیه

اقامت و ویزای روسیه

اقامت و ویزای روسیه با برنامه ریزی وزارت اقتصاد روسیه برای معرفی طرح ویزای طلایی ، با پیشنهاد مجوز اقامت دائم به خارجی ها در ازای سرمایه گذاری در اقتصاد روسیه ، از زندگی و کار در روسیه برای شهروندان خارجی بیشتر استقبال می شود. پیش نویس قانون تهیه شده توسط وزارت اقتصاد به دنبال جذب سرمایه گذاران خارجی با ارائه حق اقامت برای سرمایه گذاری است.

دارندگان اجازه اقامت دائم روسیه دارای حقوق مشابه شهروندان روسی هستند ، به استثنای حق رای کامل یا خدمت در خدمت سربازی. از ساکنان دائمی در همان سطح شهروندان روسیه مالیات گرفته می شود – که می تواند به طور قابل توجهی کمتر از خارجیان در کشور خود باشد. نرخ مالیات بر درآمد فردی روسیه در حال حاضر 13٪ است.

دارندگان ویزای مقیم همچنین می توانند بدون ویزا به روسیه بروند و از آن استفاده کنند ، از برنامه های بدون ویزا روسیه با سایر کشورها استفاده کنند ، بدون نیاز به اجازه کار ، کار کنند ، به خدمات اجتماعی دسترسی پیدا کنند و مشاغل خود را شروع کنند و با دیوان سالاری کمتری ملک خریداری کنند.

چندین مکانیسم برای دستیابی به اقامت در روسیه در دسترس است:

با سرمایه گذاری 10 میلیون روبل (130 هزار دلار آمریکا) تجارت و استخدام 10 روس ، به عنوان یک کارآفرین فردی در روسیه شغلی را اغاز کنید.

با سرمایه گذاری حداقل 15 میلیون روبل (150 هزار دلار آمریکا) یک شرکت در روسیه تأسیس کنید.

با سرمایه گذاری 50 میلیون روبل یک شرکت تحت مالکیت خارجی در روسیه تأسیس کنید. (659،000 دلار آمریکا) این مشاغل باید حداقل به مدت سه سال فعالیت کنند.

سرمایه گذاری 15 میلیون روبل (150 هزار دلار آمریکا) در یک تجارت روسی (لزوما تبدیل شدن به سهامدار آن). این شرکت اما باید حداقل برای سه سال وجود داشته باشد ، حداقل 6 میلیون روبل مالیات بپردازد و حداقل 25 نفر را استخدام کند.

قبل از درخواست اجازه اقامت ، برای سه سال اوراق قرضه یا املاک و مستغلات دولتی روسیه را داشته باشید.

همچنین متقاضیان باید در آزمون زبان روسی قبول شوند.

روسیه به طور فزاینده ای در ارائه مشوق ها فعالیت می کند. اینها شامل سرمایه گذاری در قطب شمال روسیه است که مالیاتها را کاهش می دهد ، اجازه واردات بدون عوارض و حتی حقوق استفاده از زمین را می دهد. این مقاله دلیل اینکه چرا سرمایه گذاران باید به دنبال قطب شمال روسیه برای فرصت ها باشند را توضیح می دهد. ترکیبی از اقامت روسیه همراه با توسعه تجارت در مناطق مرزی روسیه در نزدیکی نروژ ، و فنلاند در قطب شمال و با استونی ، لتونی ، لیتوانی ، لهستان در اتحادیه اروپا یا چین و مغولستان در آسیا می تواند جذاب باشد.

اجازه اقامت (PR) (همچنین به عنوان اسناد “Leave To Remain” نیز شناخته می شود) ممکن است به مدت شش ماه پس از دریافت اجازه اقامت موقت (TRP) اعمال شود. علاوه بر این لازم به ذکر است که درخواست اجازه اقامت باید حداکثر شش ماه قبل از انقضا اجازه اقامت موقت متقاضی ارسال شود.

اقامت و ویزای روسیه

دوره پردازش درخواست برای مجوز اقامت شش ماه طول می کشد.

از لحظه دریافت PR خود ، شهروندان خارجی مقیم روسیه از کلیه حقوق شهروندان روسیه – به استثنای حق رأی – برخوردار می شوند. علاوه بر این ، حداقل هر شش ماه یک بار خروج از روسیه وجود دارد. شهروندان خارجی که ورود آنها به روسیه تحت مقررات ویزا است ، در صورت داشتن PRمی توانند بدون ویزا وارد روسیه شوند یا از آن خارج شوند. دارندگان PR ممکن است بدون نیاز به اجازه کار در روسیه به طور مشابه کار کنند.

مجوزهای اقامت برای مدت پنج سال معتبر هستند. هنگام تمدید PR ، ارائه اسناد درخواست حداکثر شش ماه قبل از انقضا PR فعلی ضروری است.

همچنین یک روش ساده برای برنامه های PR برای برنامه هایی که دارای وضعیت HQS (متخصص بسیار واجد شرایط) هستند و همچنین برای شهروندان بلاروس وجود دارد. متقاضیان خارجی در این دسته ها می توانند بدون نیاز به انتظار برای اجازه اقامت موقت ، سریعاً درخواست خود را ارائه دهند. دوره پردازش درخواست برای متقاضیان این دسته ها از شش ماه به سه ماه کاهش می یابد.

هنگامی که یک شهروند خارجی وضعیت PR را دریافت کرد ، آنها موظف هستند:

ظرف هفت روز کاری در دفتر UFMS محلی / منطقه ای خود ثبت نام کنید.

برای تأیید سالانه اقامت خود در روسیه ، در دفتر محلی / منطقه ای UFMS ثبت نام کنند.

انواع ویزای روسیه

انواع ویزای روسیه

ویزای روسیه ,که در ایران به ان روادید روسیه نیزگفته میشود,یک مجوز است که در یکی از صفحه های پاسپورت شما درج می گردد ونشان دهنده ان است که  شما مجازید یهروسیه وارد یا از ان خارج شویدو برای مدتی تعیین شده نیز حق اقامت در این کشور را خواهید داشت .

ویزای توریستی

ویزای توریستی یکی از انواع ویزا ی روسیه می باشد که جهت ورود به این کشور به منظور گشت و  گذار صادر می گردد.ویزای توریستی روسیه ظرف نهایتا یک ماه از درخواست صادر شده و میتواند  جهت یک تا دوبار ورود وخروج و نهایت سی روز اقامت مورد استفاده قرارگیرد.

جهت اقدام برای این نوع از ویزای روسیه ایرانیان می بایست به اژانس های توریستی مراجعه کرده و توسط این گونه موسسات اقدام نمایند.

ویزای پرایوت

ویزای پرایوت یا خصوصی نوعی از ویزای روسیه است که به شهروندان خارجی که از دوست یا فامیل تبعه یا مقیم روسیه دعوت نامه ای  داشته باشند اعطا میگردد.این دعوت نامه مدرکی رسمی است که می تواند توسط دوست یا اقوم  فرد خارجی متقاضی این ویزا,در دفتر ویزای محلی وزارت امورداخلی روسیه به دست اید.مدت زمان اعتبار این ویزا نهایت تا سه ماه بوده و میتوانند جهت یک یا دوبار ورود صادر گردد.

ویزای روسیه

ویزای کار و تجارت

ویزای کسب و کار یا ویزای تجاری یکی از انواع ویزا ی روسیه می باشد و به شهروندان خارجی که با اهداف تجاری قصد ورود به روسیه را دارند اعطا می گردد.این نوع ویزا ی روسیه می تواند تک ورودی ,دو ورودی (معتبر به مدت سه ماه) و چند ورودی (معتبر تا یک سال)باشد. ارائه مدارکی که در این بخش به ان اشاره میشود الزامی است:

Working visa:

ویزای کاری روسیه به شهروندان خارجی تعلق می گیرد که به منظور  کار به این کشور وارد می شوند

Transit visa:

ویزای ترانزیت برای متقاضیان خارجی که قصد دارند از طریق روسیه به کشور دیگری سفر کنند,صادر میشوند.این نوع ویزای روسیه میتواند (تک ورودی)ویا (دو ورودی) صادر گردد.ویزای ترانزیت فقط برای یک دوره زمانی 10 روزه صادر میشود.متقاضیانی که قصد دارند از مسیر روسیه و از طریق حمل و نقل هوایی به کشور سوم سفر نمایند ویزای 3روزه دریافت خواهند کرد.

Student visa:

ویزایی است که برای اقامت دانشجویی که به قصد ادامه تحصیل در برخی از موسسات و ارگان های روسیه به این کشور سفر می کنند صادر میشود.این نوع از ویزای روسیه را می توان صرفا تحتدعوت نامه اصلی و یا همان پذیرش دانشگاهی دریافت کرد و مدت زمان  ان سه ماهه می باشد.

ویزای درمانی روسیه

ویزای درمانی ویزایی است که برای ادامه درمان پزشکی افراد صادر می گردد.جهت اخذ این ویزا متقاضی باید ثابت نماید که امکان درمان وی در کشور مبدا امکان پذیر نبوده و برای تکمیل دوره درمانی خود نیاز مند ان است که از امکانات پزشکی کشور مقصد استفاده نماید.افرادی که قصد دارند جهت درمان  های پزشکی به روسیه سفر نمایند باید برای دریافت ویزای خصوصی یا پرایوت ویزا اقدام کنند و از طریق دریافت  این ویزای روسیه وارد کشور گردند.مدت اعتبار این ویزا تا سه ماه بوده و می توان از ان یک تا دوبار برای ورود به روسیه استفاده نمود.

اقامت و ویزای روسیه

ویزاهای بلند مدت روسیه

ویزا های با امکان اقامت بالای سه ماه جزء دسته از ویزاهای بلند مدت قرار میگیرند.ویزای تحصیلیبا طول دوره بالای 6ماه ویزای بلند مدت محسوب میشوند.ویزای کاری چندگانه ای که فرد بعد از تمدید ویزای 3ماهه کوتاه مدت کاری در وزارت امور داخلی کشور روسیه دریافت میکندنیز جزء ویزاهای بلند مدت میباشد.

ویزاهای بلند مدت  به منظور اقامت متقاضیان در کشور مورد نظر صادر میشود و قابلیت تبدیل به اقامت بلند مدت را نیز خواهد داشت.یا ویزای کسب و کار چندگانه از این دسته ویزاها می باشد.

موسسه حقوقی دادآور نسیم مهر با نام های دادینلی و ترکیه ویت آس نماینده قانونی خدمات مهاجرتی ترکیه در ایران و ترکیه شما را برای رسیدن به هدفتان (اقامت و ویزای روسیه) همراهی می کنند مهاجرت آسان به روسیه با  turkey-with-us

برای ادامه مشاهده دیگر پلن های مهاجرت به روسیه روی لینک کلیک کنید.

blank

برای آشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به روسیه و اقامت ارزان زوسیه هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را در سایت ثبت کنید.

هلدینگ ترکیه ویت آس

اقامت و کار در روسیه
اقامت و کار در روسیه
ثبت شرکت در قبرس
ثبت شرکت در قبرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست