آیا من به زبان آلمانی نیاز دارم - موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر %

آیا من به زبان آلمانی نیاز دارم

blank

سوالی که اکثر متقاضیان ورود به اروپا به خصوص آلمان دارند، آیا من به زبان آلمانی نیاز دارم؟

زبان آلمانی Deutsch یک زبان ژرمنی غربی است که بیشتر در اروپای مرکزی گفتگو می‌شود. آلمانی در آلمان، اتریش، سوئیس، تیرول جنوبی ایتالیا، جامعه آلمانی زبان بلژیک و لیختن‌اشتاین پرگویش ترین زبان و رسمی است. این زبان همچنین یکی از زبان‌های رسمی لوکزامبورگ و استان اوپوله لهستان نیز به شمار می‌رود. آلمانی بیشترین شباهت را با سایر زبان‌های ژرمنی غربی، از جمله آفریکانس، هلندی، انگلیسی، فریسی، آلمانی سفلی، لوکزامبورگی، اسکاتس و ییدیش، دارد. آلمانی همچنین شباهت‌های واژگانی بسیاری با زبان‌های دانمارکی، نروژی و سوئدی از گروه ژرمنی شمالی، دارد. آلمانی پس از انگلیسی دومین زبان ژرمنی پرگویش است.

یادگیری زبان یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید برای آماده شدن برای زندگی خود در آلمان انجام دهید. زیرا در بیشتر شرکت ها به زبان کشور آلمان صحبت می شود. حتی اگر نیازی به ارائه مدرکی از مهارت زبان برای اشتغال به کار نیستید ، قبولی در امتحانات برای برنامه ها و رزومه مناسب است.

اشتغال در مشاغل پرستاری : اگر می خواهید به عنوان پرستار یا پزشک در آلمان کار کنید ، باید مدارک خود را در خارج از کشور به رسمیت بشناسید. برای اشتغال در آلمان در این مشاغل ، اثبات مهارت های زبان از یک ارائه دهنده شناخته شده مانند موسسه گوته یا موسسه معتبر تلک لازم است. بسته به ایالت فدرال سطح ب یک تا ب دو مطابق با چهارچوب اصلی مورد نیاز هست.

زبان برای دانشجویان:

برای تحصیل در دانشگاهی در آلمان باید ثابت کنید که مهارت زبان را دارید. همچنین می توانید در “آزمون زبان برای پذیرش دانشگاه برای متقاضیان خارجی” (تست داف) یا “آزمون زبان (د اس ها ) به عنوان یک زبان خارجی” شرکت کنید. گواهی قبولی در آزمون نیز از دوازده فوریه سال دو هزار شانزده به عنوان شرط پذیرش در یک دوره زبان معتبر است. توجه داشته باشید که برای گرفتن پذیرش شما اغلب به مهارت انگلیسی و سایر موارد نیز  نیاز دارید. در این صورت مستقیماً از دانشگاه خود بپرسید.

زبان آلمان

زبان در کار:

شما در کار غالباً کمی متفاوت از زندگی روزمره صحبت می کنید. شما با مشتریان متفاوت از رفتار با همکاران یا رئیس خود رفتار می کنید. علاوه بر این ، هر حرفه اصطلاحات تخصصی خاص خود را دارد که باید بدانید.

 

زبان برای کودکان و نوجوانان:

در این دوره ها ، فرزندان شما نه تنها آلمانی می آموزند ، بلکه می توانند دوستان جدیدی نیز پیدا کنند. علاوه بر دروس زبان عادی ، بسیاری از فعالیتهای اوقات فراغت مانند ورزش یا فرهنگ وجود دارد که به فرزندان شما کمک می کند تا در آلمان حتی با سرعت بیشتری آموزش ببینند. مدارس در آلمان نیز فرزندان شما را در یادگیری زبان آلمانی حمایت می کنند.

برای اشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به آلمان هم اکنون درخواست مشاوره خود را در سایت ثبت کنید.

blank
کد HES  ترکیه
blank
تقاضای بالا  برای متخصصان در آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فناوری اطلاعات آرون : طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو
دفتر خدمات حقوقی مهاجرت ایرانیان به سوئد
blank
فهرست